Jedi Mind Tricks ohlašují nové projekty

Kapela z Filadelfie, Jedi Mind Tricks, fungující ve složení Vinnie Paz, Jus Allah a Stoupe, popřála prostřednictvím své internetové stránky jmthiphop.com svým fanouškům krásné svátky a ohlásila plány pro příští rok.

Hned v únoru se Jedi Mind Tricks vydají na turné po Evropě, v jehož rámci zavítají i do sousedního Německa. Na přelomu března a dubna by kapela měla absolvovat koncertní šňůru po USA a v další části roku i poprvé vystoupit v Austrálii.

Trojice zároveň oficiálně oznámila spuštění svého vlastního labelu Enemy Soil Records. „Enemy Soil je přirozený proces od toho, co jsme jako Jedi Mind Tricks a Army of the Pharaohs dokázali. S našimi zkušenostmi, myslím, dokážeme pomoci ostatním umělcům se vyvarovat chyb v hudebním průmyslu, jakých jsme se dopustili my. Jsme přesvědčeni, že s Enemy Soil umělcům pomůžeme zvýšit jejich prodeje a příjmy z koncertů,“ vysvětluje Vinnie Paz.

Ten by měl jako první představit na Enemy Soil svůj projekt – debutové sólo album The Assassin´s Creed. Z něj byl v prosinci vydán singl “Street Wars“ s hostujícími The Clipse.


Po produkční desce Decalogue z letošního jara chystá nový materiál i producent Stoupe. Ten se v projektu Dutch spojil s vokalistkou Liz Fullerton, se kterou Jedi Mind Tricks spolupracovali již ve skladbách “Razorblade Salvation“ na desce Servants in Heaven, Kings in Hell (2006) a “Death Messiah“ na A History of Violence (2008). Album, na kterém dvojice pracovala více než tři roky a které bude obsahovat 10 skladeb, ponese název A Bright Cold Day a vydán z něj již byl první singl "Just Before the Rain".


Své nové album pojmenované Fight Music by měl během prvních šesti měsíců příštího roku vydat Reef the Lost Cauze. Spolupracovat na něm bude s producentskou trojicí Guns-N-Butter, kterou tvoří Chop-La-Rok, StU Bangas a J-$crilla a s jejíž pomocí již vydal první EP “I´m a G“.

Posledním potvrzeným projektem je třetí kolaborační album od kolektivu Army of the Pharaohs. To by mělo nést název The Unholy Terror. Jedi Mind Tricks rovněž ohlásili, že sólo připravuje i Jus Allah a vydáno by mělo být ve druhé polovině roku 2010.

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná