Jeden z nejpřirozenějších úsměvů hudební branže s novým albem

Podobně jako kolegové Diddy, Lil´ Jon, nebo Christina Milian, se i obdivovatelka Lauryn Hill a Erykah Badu, jež debutovala na scéně už v roce 1994, dělí na svém MySpace profilu o postřehy z nadcházejícího alba, s jehož vydáním se předběžně počítá na start roku 2007. Právě prostřednictvím svého blogu Brandy sdělila: “Hold tight and be patient on the new music, it’s coming and I promise you will be thrilled. You know how I do it."

Od poslední řadové desky "Afrodisiac", které vpadlo na Billboard Charts jako číslo 3, totiž uplynuly již dva roky a velká část její fanouškovské obce doposud neví, co ji čeká. Něco málo snad napoví přizvaný tým spolupracovníků, v němž nechybí The Neptunes, Bryce Wilson z Groove Theory, či nový "A&R" Island Def Jamu Rodney "Darkchild" Jerkins.

Sedmadvacetiletá vítězka Grammy pocházející z Mississippi, odkud se ve čtyřech letech přesunula do Kalifornie, chce svou  novinku po opuštění Atlantic Records vydat na nezávislém labelu Knockout Entertainment. Ještě než se ovšem čerstvý materiál z její dílny dostaví, budeme si ji moci poslechnout už na deskách "Press Play" od Diddyho a "The Blue Carpet Treatment" od Snoop Dogga.¨

Pakliže nebudeme počítat loňský výběr "The Best Of Brandy", který si na trh proklestil cestu díky Rhino Records, čtyřech zpěvaččiných desek se po celém světě prodalo kolem šestadvaceti milionů kusů, což je skvostná vizitka. 


Zdroj: Vibe

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná