RUKAHORE_SHOP_BANNER

Je to oficiální! The Chef obohatil Dreovu hvězdnou kuchyň

Není žádné tajemství, že častou změnou dresu proslulý hubeňour Raekwon se nikde příliš dlouho neohřál a každé své dosavadní sólo scéně naservíroval z jiného talíře. Jedenáct let starý debut "Only Built For Cuban Linx" vyšel u Loud Records, pokračování "Immobilarity" se urodilo o čtyři roky později na Epic a prozatím poslední "The Lex Diamonds Story" z roku 2003 pro změnu vyslal do oběhu Motown/Universal.

Zaběhlé pravidlo se nezmění ani tentokráte. Elitářský emcee Wu-Tang Clanu oficiálně podepsal smlouvu se západopobřežním impériem vedeným Dr. Drem, Aftermath Entertainment, tedy firmy, která již zaštiťuje kalibry typu Eminema, Eve, Busty Rhymese, či 50 Centa a jeho ostře sledovaný návrat "Only Built For Cuban Linx II" vzejde právě odtud. Dotyčné oznámení tak ukončilo měsíce spekulací, zdali se rapperovo album, které se bude moci pochlubit produkcí od úderného dua Dr. Dre/RZA a hostovačkami ostatních členů Wu-Tang Clanu, příznivci dočkají díky Wu-Tang Music Group, nebo již zmíněného domovu nových tváří Diona, potažmo Joella Ortize.

Tisková zpráva hlásící "Rae isn't taking this album lightly and it will be released on Aftermath Records, not on the Wu Music Group as originally scheduled. It will be an instant classic!" se sice čte více než dobře, ale aniž bych chtěl dopředu malovat čerta na zeď, poněvadž předpoklady jsou jistě velmi slušné, přeci bych si jen na potvrzení statusu počkal až na oficiální vypuštění. To již mimochodem mají za sebou dva singly "State Of Grace" a "Cuban Chronicles", jejichž zvuk je drtivé většině z vás již předpokládám známý.

Šestatřicetiletý brooklynský odchovanec dále hovořil o tlaku, jemuž díky nahrávání druhého dílu, který by se měl pokusit navázat na předchozí totální klasiku, musí čelit: "It feels good to know that I achieved a mark that I always felt I could. For the most part, I tend to stay humble and respect that and not be overwhelmed with the love. It just makes me stronger as an artist because I know that people watch what I put out. So it's kind of a double-edged sword where it's a good thing and a bad thing only because--the bad thing about it is that you have to stay on that level as being one of the best, because if you don't, then why'd you make that? It keeps me on my toes."

Jedinou kaňkou na tom všem je dosud nezveřejněný termín vydání. Když ovšem probleskla před pár týdny médii zpráva, že je Shallah Raekwon i s puntičkářem Drem hotov, snad už to nebude trvat příliš dlouho a deska bude mít ještě na své pažbě zářez se současným letopočtem.

Zdroj: AllHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná