Je Lil Kim na odchodu z Atlantic Records?

Bývalá členka Junior M.A.F.I.A., jíž 3. července vypršel desetiměsíční trest za křivou přísahu, údajně není spokojená se svou nynější situací u Atlantic Records a hledá nějaké cesty, které by jí vysvobodily z nastávajícího kontraktu. Svým jednáním tak Little Kimberly dává za pravdu hlasům hovořícím o tom, že předpovídáná nepřílíš růžová budoucnost u dotyčné firmy se zřejmě naplní do puntíku a dvaatřicetiletá rodačka z brooklynského Bedfort-Stuyvesant je - stejně jako třeba dříve Fat Joe - pravděpodobně na konci své cesty.

Její právník Londell McMillan řekl pro MTV: "We are having discussions which I cannot confirm the details (of) at this time. However, we do wish Atlantic would release and simply free Kim." Dotyčné tvzení tedy popírá nedávné spekulace o tom, že dostala padáka poté, co se prodej jejího čtvrtého studiového LP "The Naked Truth" honosí nálepkou "bezvýrazný", a to i přesto, že v The Source obdrželo pět mikrofonů, tedy plný počet. Vesměs to samé poté potvrdila i Kimina tisková mluvčí Tracy Nguyen: "These rumors about Kim being dropped by her label are untrue. Both parties are having discussions, in which I cannot confirm anymore details than to say that she wishes they would release and simply free her." Nicméně důvod nepodal žádný z nich.

Jinak Queen Be pro televizní stanici BET v současnosti pracuje na druhé částí její reality série "Countdown To Lockdown", která bude dokumentovat opuštění philadeflského Federal Detention Center, k němuž došlo na začátku července. Letos by se také mělo dostat na trh DVD titulované "The Brooklyn Queen".

Zdroj: Sixshot, SOHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná