Jay-Zho návrat bude podle předpovědi nejprodávanějším albem

Po srdce trhající promo tour, jež se skládala ze sedmi koncertů po USA během 24 hodin, začal Jay sbírat plody své práce - celosvětově.

 

Jeho album "Kingdom Come" má veliké šance lámat tento rok rekordy v prodejnosti CD's ve státech. Stránky HitsDailyDouble.com s Robin Hoodovou přesností střely předpovídaly i Gameův prodej za první týden (sekli se o 22 tisíc), konkrétně 850 000 prodaných nosičů za prvních sedm dní.

 

Pokud vše půjde podle plánů, tak Jay-Zho výsledky budou absolutně nejlepší, nehledě na hudební žánr. V tento moment drží rekord country skupina Rascal Flatts s 714 000 prodanými kusy.

 

U Cartera však zůstaneme, protože ne vše se daří přesně podle jeho představ. Label Def Jam (Universal Music Group) podal žalobu na společnost projektu MySpace (News Corp) a věci se točí opět kolem Jaye. Jistě si pamatujete, jak Def Jam zarytě bojoval proti jakémukoliv úniku informací z labelu, dokonce hrozné handrkování kvůli jedinému singlu.

 

Nedávno (17. listopadu) se jeho album objevilo právě na MySpace, čímž stránka tvrdě porušila autorská práva, jejichž porušení rapidně snížilo prodejnost Jay-Zho nového počinu.

 

 

Nutnost poznamenat, že UMG už začali mluvit s News Corp o proplacení určité částky peněz za způsobenou škodu. Nevím sice jakým způsobem, ale došli k částce 58 tisíc dolarů.

 

 

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná