Jay-Z s novým albem už za pár dní!

Shawn Carter a.k.a. Jay-Z je pán, o tom žádná! Ostatně nám to sám dokazuje už dost dlouhou dobu. Dnes k tomu přidal další důvod. Tím je zveřejnění nového alba. Ještě zajímavější je fakt, že album příjde už za pár dní, a to na jeden z nejdůležitějších amerických svátků, Den nezávislosti.

Už delší dobu se povídalo, že Hova pracuje na nové sólové desce. Tou poslední z roku 2009 je výborná The Blueprint 3. Od té doby stihl vydat ještě živé EP Live In Brooklyn a také společné album s Kanye Westem (jeho novinka Yeezus je v prodeji už 18. června). Jenže teď nastal čas na vlastní tvorbu.

Oznámení o novince přišlo během finále NBA, tedy v dnešních brzkých hodinách našeho času a následně i na jeho stránkách Life + Times. Deska tedy výjde už 4. července a ponese název Magna Carta Holy Grail a výjde u Roc-A-Fella a Roc Nation, distribuováno přes Universal. První milion uživatelů Samsung Galaxz S III, Samsung Galaxy S4 a Samsung Galaxy Note bude mít stáhnutí novinky zdarma. To vyplynulo z nedávno uzavřené smlouvy mezi Shawnem a společností Samsung.

Bližší oficiální info nebylo zatím zveřejněno. Jasná je pouze spolupráce s Rick Rubin, Pharrell Williams, Timbaland a Swizz Beatz. Kromě nich se na produkci údajně objeví i Kanye, Jahlil Beats a další. Co se hostů týče, tak byli spolu s Jayem ve studiu viděni umělci jako Frank Ocean, NasReakwon, Kendrick Lamar či Justin Timberlake.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná