Jay-Z kroutí hlavou nad Foxy Brown. Hrozí jí vyhazov z Def Jamu?

Ať by se to ještě před pár týdny mohlo zdát jako science-fiction, Island Def Jam možná Foxy Brown nevydá její čtvrtou řadovku "Black Roses", jejíž příchod byl původně naplánován na poslední měsíc tohoto roku. Dokonce se spekuluje i v tom smyslu, že by sedmadvacetiletá brooklynská krasavice mohla roster dotyčného labelu opustit úplně. A proč to všechno?

Deník New York Post uvedl, že prezidenta Jay-Zího rozlítila rapperčina chabá produktivita při přípravě "Black Roses". Navíc ho prý také namíchla rapperčina slova směřovaná na jeho osobu i Rihannu, která se vůbec nezakládala na pravdě. Že by Jiggovi přetekl pohár trpělivosti i co se jeho dlouholeté oblíbenkyni týče?

Společně s albem měla také dorazit na pulty i knina "Broken Silence", jenže vše se najednou zkomplikovalo díky tomu, že náladová Foxy rozvázala smlouvu se společností Simon & Schuster a hledá si nového nakladatele. Když se k tomu navíc přidal i fakt, že spoluaktérka jedenáct let starého klasického LLova remixu "I Shot Ya" údajně zcela vyhořela v "The Oprah Winfrey Show", Def Jam Recordings velmi vážně uvažuje o tom, že ji propustí.

Sama female emcee, jež už se letos objevila v remixech "Hmm Hmm" a "Ring The Alarm" od Beenie Mana, respektive Beyoncé, ale podle téhož deníku o žádných náznacích v souvislosti s vyhazovem neví a v plánuje si s autorem co nevidět dorazivšího LP "Kingdom Come" schůzku. Tiskový mluvčí Def Jamu situaci prozatím nekomentoval, nicméně nejmenovaný přítel Foxy Brown uvedl, že se vše nafukuje zbytečně a není to tak horké, jak se to na první pohled může zdát.

Deset let staré prvotiny "Ill Na Na" se jen v zámoří prodaly necelé tři miliony kusů. Vzhledem k výtečné kvalitě nutno říci, že zaslouženě. Oblačná následovnice "Chyna Doll" se zastavila na 1, 5 milionu kopií a třetímu nevýraznému LP "Broken Silence" chybělo do platiny dvě stě tisíc nosičů. Myslíte, že se bude pokračovat v sestupném trendu, nebo se Foxy, jež už si prošla beefy s lidmi jako Jacki-O, Ms. Jase, Eve, Nas, Natina Reed, Kurupt, Charli Baltimore či Lil´ Kim, opětovně zablýská na lepší časy?

 

Zdroj: SOHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná