RUKAHORE_SHOP_BANNER

Jay-Z hostem na Nasově desce

Během online chatu s fanoušky na Rocafella.com, který se uskutečnil jeden den po jeho výročním koncertu "Reasonable Doubt" v newoyrské Radio City Music Hall a na němž se ho fanoušci ptali na vše možné počínaje jeho oblíbeným producentem (Dr. Dre) až po multi-bilionáře Billa Gatese, se prezident Def Jamu nechal slyšet, že by na Nasově nadcházejícím LP "Hip-Hop Is Dead" rozhodně neměl chybět. Když mu totiž někdo položil přímou otázku, zdalipak bude hostovat na Nasirově debutu pod Def Jamem, Jay bez váhání vypálil: "Absolutely!"

 

Ikona žánru také potvrdila dlouho omílané a dosud neověřené spekulace, že se harlemský rapper Big L před jeho předčasnou smrtí v roce 1999 plánoval upsat jeho impériu Roc-A-Fella Records. “Yeah, he had just made a record called ‘Ebonics’ a week before he passed,” Jay said. “We were going to sign him the following week.” 

 

Nakonec Jay Hova (jenž mimo jiné na otázku svého případného comebacku mlhavě sdělil "I believe the industry as a whole needs certain events to happen to sustain it and keep it alive. You need (Dr.) Dre albums, you need Eminem albums you need 50 (Cent) albums, you need big artists, you need major events that happen. So when I look at it in those terms, I believe that an album is needed") zrekapituloval blížící se desky jeho firmy. Kromě Nase a The Roots by tedy měli postupně dorazit Foxy Brown, Freeway, Memphis Bleek a Young Chris z The Young Gunz.


 
Zdroj: NobodySmiling

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná