Jay-Z chce víc beefu, válka s Dipset nabírá na obrátkách!

Král přišel, ale zatím neodešel, a ani zřejmě nehodlá, jak je vidět. Spory s interprety, jež pamatují ještě dinosaury, neutuchávají, ba přímo nabírají na obrátkách. Kupříkladu teď můžeme vidět vzrůstající tendence ve sporu s The Diplomats, kteří jako by položili válečné sekery, ale teď je po nich zřejmě ještě sáhnou, neboť Shawn Carter si je vzal na mušku v novém mixtapu od Tru-Lifa v písni s názvem “Tru York“.

"If you're fucking tired of your favorite rapper lying to you, allow me to introduce you to Tru Life," Hov says in the intro. "For instance. If somebody tell you that Hov got hit with a bottle...somebody lying to him or he's lying to ya'll. If a nigga tell you 100 thousand the first week is a success and in the very same breath act like 700 thousand in seven days is a brick... if ya'll tired of living like that shit, allow me to introduce you, Tru Life," řekl Jay-Z.

Jigga se do The Diplomats obouvá i intru v onom mixtapu, kde si je na mušku bere konkrétně v poslední pasáži.

"A lot of rappers be yapping to us/Cause when we see them it don't be nothing/no knife and scrappin no buckin,"  dodává ještě.

No, posuďte sami – track "Tru Life" si stáhnete zde.

Text: Aksels

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná