Jakki The Motamouth k Babygrande Records

Babygrande Records získali do svého středu dobrou posilu ve formě nekomrpomisního Mcho Jakki The Motmouth. O zástupci Ohia nebylo nikdy pořádně slyšet. I v projektech, kterých se účastnil jako byly Mhz a Weathermen, byl vždy spíše tím vzadu.

Bouři udělal až velmi dobrým singlem z roku 2003, nazvaným "Im Trying". Naposledy vydal Jakki album "God Vs. Satan", které obashuje většinou tracky z doby 2000-2003 a celé album je provázeno scénami, ve kterých bůh i ďábel usilují o Jakkiovu duši.

Takže celkově vzato BabyGrande si svůj roster určitě vylepšili.


Novinka z 25. 7. 2005 (Shaft)

Ohio zástupce Jakki  Da Motamouth konečně s albem
Jakki  Da Motamouth
, ač zní jeho jméno možná neznámě, toho má za sebou již celkem dost. V roce 2003 si vydal velmi úspěšný singl "I'm Trying", je součástí neuvěřitelně našlapané hvězdé kapely Weathermen a také podobně top sestavené kapely Mhz. S nimi vydal album "Table Scraps", za které měli dostat v Ohiu klíč od města, protože album je to výborné. I když Jakki jakékoli pochvaly za album odmítá s tím, že to ani není běžné album, spíš takový melouch.

 

Každopádně po dlouhém volání po albu od nazlobeného reprezentanta Ohia, je očekávání u konce. Deska se bude jmenovat trochu zvláštně "God vs. Satan" a vyjít by měla snad ještě letos na podzim. Jako ochutnávku si můžete poslechnout track "Positive Rap", který se na albu samozřejmě objeví.


 

Jakki Da Motamouth - Positive Rap

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná