Jaké dvě nejcennější rady obdržel Kidd Kidd od Fiftyho a Lil Waynea?

Tvůrčí cesta louisiánského Kiddyho Kidda je do značné míry zajímavá hlavně tím, že rodák z jižanského státu New Orleans stihl během své kariéry figurovat jak v Lil Wayneově labelu Young Money tak ve Fiftyho G-Unit Records. Rady, které v minulosti dostal od svých dvou největších mecenášů, a o něž se podělil v rozhovoru pro DJe Smallz Eyese, by zřejmě daly za pravdu hlasům, které i bez většího povědomí o 50 Centově tvorbě rádi tvrdí, že je "komerčák".

 
Kidd Kidd se v rozhovoru rozpovídal o období, kdy spadal nejdříve pod Lil Wayneovo vydavatelství Young Money a posléze u Fiftyho G-Unit Records. Podle jeho slov nebyl 50 Cent nikdy příliš velkým fanouškem hudby zdarma. "Drž se obchodu," cituje Kidd Kiddyho odpověď na otázku, jakou nejcenější radu obdržel od Curtise Jacksona. "A měj vždycky na vědomí, že ne každej je tvůj kámoš. Vážně. Drž se obchodu a dělej prachy. To je jedna z věcí, který jsem se naučil," dodal.
 
DJe Smallz Eyese také zajímalo, jakou nejcenější radu předtím dostal od Lil Waynea, jenž na sklonku devadesátých let Kiddyho objevil. "Pracuj, pořád pracuj," odpověděl Kidd. "Nikdy nebudeš nejlepší. Tak je prostě vyřaď prací. To je to, co jsem se naučil od Waynea. Nepotřebuješ bejt lepší než támhleten kretén, ale když budeš pracovat víc než on, dostaneš ho," připojil.
 
Kidd Kidd byl jedním z prvních členů Weezyho labelu Young Money Entertainment, stejně jako další jižanské formace Sqad Up. V roce 2011 se ale připojil k 50 Centovu labelu G-Unit Records. V té době byl také šestkrát postřelen, když na jeho vozidlo vypálila dvojice maskovaných útočníků celkem šestatřicet výstřelů. V roce 2014 se pak stal vnějším členem znovuzrozené podoby G-Unit. Jeho diskografie čítá zejména dvojici EPček "The Beauty of Independence" a "The Beast Is G-Unit" a mixtapy "SQ" se Squad Up.
 
Zdroje: hiphopdx.com, wikipedia.org

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná