Jak zní Slum Village na beatu Pete Rocka? Ochutnej sám

Jestliže se alespoň trošku zajímáte o dění na rapové scéně na druhé straně atlantiku, určitě víte o několika zajímavých releasech, které buď už nedávno vyšly nebo je teprve cesta na pulty obchodů s hudbou čeká. Řeč je zejména o božském synu Nasovi, královi Jiggovi a nebo stylerech z Virginie The Clipse, kteří “zajebali“ se svém novém albem opravdu slušně.

Avšak jsou i emcees nebo skupiny o nichž nebylo slyšet již nějaký ten pátek. Jedním z nich je ikona detroitského zvuku Slum Village. Mateřská skupina letos zemřelého Jay Dilly o sobě dala vědět naposled loni albem "Slum Village". Kapela, jejiž show v pražském roxy patří mezi moje nejlepší koncertní zážitky, se nyní vrací s novým trackem "Gangsta Boogie" z mixtapu "Masterpiece 01"(určen pouze pro japonský trh) dalšího velikána Pete Rocka. Tenhle bonbonek ochutnej zde.

Dalším emceem, o kterém se v poslední době nemluví tolik, jak by si jistě přál je člen na kempu koncertujících a rozpadlých Non Phixion, Ill Bill. Ten se momentálně věnuje nejvíce jeho projektu La Coka Nostra, který tvoří společně Everlastem, Slainem, Big Leftem a dalšími. Jeho poslední výtvor je pokračování úspěšného mixtapu "Ill Bill is the future", ze kterého pochází i "Brazil", což je jeden ze čtyř tracků na kterém hostuje šéfkuchtík Raekwon. My vám tuto pochoutku přinášíme ve formátu ram zde.

Jako třešničku na dortu si dnes budete moci poslechnout jak zní Nas na beatu od bývalého dvorního producenta Texaských a u nás velice populárních K-Otix. Řeč je samozřejmě o šikulovi se zajímavým jménem The Are, který si vzal tentokrát acapellu z Nasirova nového alba "Hip Hop is Dead" – "Hope" a vytvořil pod ní podmaz skutečně vynikající, jež by se určitě na desce neztratil ani mezi beaty od lidí jako Will i Am nebo Scott Storch. Stahuj tu.


Zdroj: SpineMag

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná