Jak se povedla chorvatu Kooladovi spolupráce s Ghostfacem? Ochutnej sám!

Do konce roku 2006 čekají každého rapového fanouška ještě solidní žně nových alb od legend našeho oblíbeného žánru. Nas se nás 19. prosince pokusí přesvědčit, že je hip hop mrtvý, Jay-Z přijde s jeho královstvím a Comptonský gangster number one The Game se stane doktorovým advokátem.

 

14. listopadu pak vyjde LP “Me Myself & I“ od bronxského hubeňoura Fat Joea, které bude jeho první sólové album, jež nevydá u Major Labelu. O release se postará jeho vlastní Terror Squad Records s distribucí od Virgin. Na cd uslyšíme dvakrát jižního jezdce Lil Waynea(v prvním singlu “Make it rain“ a v pecce “The Profit“), již výše zmíněného Gamea a pomalu zapomenutého Armageddona. O beaty na albu se postarala poměrně slušná sebranka v čele s všudybylem Scottem Storchem, další podklady pak ukuchtili Dj Khaled, The Runners, LV, Streetruner a Nu Jerzey Devil. My vám přinášíme k poslechu druhý singl Breathe & Stop, ve kterém kontroluje mikrofon kromě samotného Joseho Cartageni, také Hurricane Game. Stahuj zde.

 

Dalším emceem, vydávajícím letos v prosinci je Master Don, krásnej Tony aka Ghostface Killah, jež vypustí 19. prosince nové cd “More Fish“, jež následníkem letošního povedeného alba “Fishscale“. Kompletní obsazení alba zatím není známo, na sto procent ale uslyšíme Tonyho kámoše Trife da Goda a ostatní parťáky ze skupiny Theodore Unit. První singl si vzal na starost talentovaný chorvat Koolade, který produkoval například hymnu “Beautiful“ pro Masta Ace. Z této zajímavé spolupráce se zrodila opravdu exkluzivní pecka “Good“, jež se honosí příjemným vokálkem a Ghostfacem v nejlepší formě. Mňam! Okoštujte tady.

 

Jednou z mých nejoblíbenějších kapel současnosti jsou styleři a chráněnci Pharella Williamse The Clipse, kteří minulý týden vydali po dlouhých odkladech, způsobených problémy s labely svou druhou dlouhohrajku “Hell Hath No Fury“. Osobně jsem celé LP ještě neslyšel, z ukázek však mohu usoudit, že jde o skutečně kvalitní práci, podpořenou skvělými beaty The Neptunes. My vám dnes přinášíme track “New World“, v němž se představil Pharell kromě produkce také na mikrofonu. Výborný a překvapivě také dosti temný beat, nepostrádající atmosféru patří jistě k tomu nejlepšímu co za poslední dobu opustilo studia jižně od hlavního města hip hopu. Mrkněte zde.

 

Zdroj: SpineMag

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná