Jae Millz vychází až příští rok

Jae Millz, občanským jménem Jarvis Mills, je jedním z dalších rapperů, o kterých se sice hodně mluví, ale na své album teprve čekají. Podle původních plánů labelu Universal sice měl jeho debut "Back to tha Future" být už půl roku venku, nicméně nově stanovený termín je začátek příštího roku

O albu, jehož produkci mezi jinými zajistí Swizz Beatz, DJ Khaled, Ron Brownz, Amadeus, Omen a Cool & Dre, prohlásil jeho autor: "Můj styl je stejný jako label, na kterém jsem - univerzální. Můžu rapovat kdekoliv. Mám jižanskou hudbu, hudbu pro slečny, hudbu pro lidi, kteří musí bojovat, hudbu pro pravé milovníky hip-hopu."

Volné chvíle před vypuštěním alba rapper tráví hostováním na mixtejpech nebo točením videí. "No, No, No" vysílají televize přes rok, novější klip "Who" byl natočen v červnu.


Novinka z 12.3.2005 (Krysa)
Zpátky do budoucnosti s Jae Millz
Harlemský emsí Jae Millz udělal rozruch především singlem "No, No, No" a nahrál album "Back to tha Future", které ovšem kvůli problémům se společností Warner Bros doposud nevyšlo. Jeho vypuštění je nyní ohlášeno na konec jara a Jae zkouší štěstí podruhé na labelu Universal. Od alba prý můžem očekávat hudbu z ulice plnou emocí, příběhů z jeho života a samozřejmě párty záležitostí.

Mezi producenty najdete jména jako Trackmasters, Emile, Ron Brownz, Scram Jones, Swizz Beats, který zprodukoval první singl "Streetz Melting" a k mému potěšení i DJ Clark Kent a Buckwild. Na mikrofonu budou asistovat např. Fat Joe, T.I., Slim Thug nebo Jadakiss.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná