Ja Rule se připomene novou kompilací

Některými vyzdvihovaný, jinými zatracovaný rodák z newoyrského Queensu jménem Ja Rule, jehož loňského alba "R.U.L.E.", které debutovalo na Billboard Chart jako číslo 7, se ve Spojených státech prodalo 647 000 tisíc kopíí, ohlásil na 13. prosince vydání nové kompilace s názvem "Exodus". Tu na povrch zemský vyšle Inc. (po "Concrete Rose" od Ashanti půjde za poslední dobu o teprve druhou desku narodivší se pod křídly tohoto labelu) s Def Jamem a bude mít spíše rekapitulační charakter, jelikož se na ní bude nalézat jen trojice zcela čerstvých songů, které budou "stínovat" řádce několika hitů z dávné a méně dávné minulosti jako "Holla Holla", "Living It Up", "It´s Murda, či "Clap Back". Samo sebou nebude chybět ani poslední rapperův hit "Wonderful", na němž se kromě něj podílel i R. Kelly a Ashanti, nebo "New York", ve kterém jsou pro změnu ke slyšení Fat Joe s Jadakissem.

 

Zdroj: sixshot.com

 

 

Novinka z 30. 8. 2004 (Tano)
Ja Rule a demoliční četa

Už jsem o něm psal. Jak ho zatkli. Jak ho pustili. Teď si počtete o tom, jak zdevastoval majestátný sídlo spolu se svými šesti sty kamarády. Jako v tom filmu. Košíček rozšlapali, ventilky zahodili. Anebo tak nějak.

Jeanette Varela si stěžuje u soudu, že Ja Rule poničil dům, ve kterým natáčel klip pro MTV. Takže žaluje i to slavný MTV. Škodu popisuje takto. „Ve stěnách byly promáčknuté díry, dveře byly rozbitý, mozaikovité dlaždice na příjezdové cesty byly potlučeny, otlučeny.“

Její právník ale naznačuje i jakousi psychickou újmu. Proč? Protože po této žalobě vzniklo notné napětí mezí Jeanettou a jejími přáteli. Těmi jsou například: Shaquille O’Neal, Rosie O’Donnell, Gloria Estefan. Tito všichni totiž v luxusní části Miami žijí a na party byli asi taky pozvaní.

Závěrem si postěžuju, že jde jen o další party, na kterou jsem nebyl pozván.


Novinka z 31.7.2004 (Tano)
Ja Rule venku za pěknej balík
Už lezou. Tak bych to vtipně označil. Ale rozhodně ne ironicky. Nedávno jsem o zatčení Ja Ruleho psal, takže si to můžete přečíst tady, abych se nemusel opakovat.

Před pár dny byl Ja Rule, vlastním jménem Jeffrey Atkins, propuštěn na dost šílenou kauci 10 000 dolarů. Americký novinář píše o jeho odchodu z basy takhle: „Oblečen do trička a riflí odmítá odpovídat novinářům, ale podepisuje autogramy a některým svým fanouškům tento rapper dokonce nabízí lístky na Grammy.“

Ja Rulův obhájce, Steven Skurka, odmítl říct, jak bude probíhat soudní slyšení, ale rozhodně přiznal, že se těší na to, až se před tribunálem konečně objeví. Jde i o jakýsi spory mezi Ja Rulem a jinými lidmi z branže, Eminema nevyjímaje.


Novinka z 8.7.2004 (Tano)
Ja Rule v poutech zákona
Co říci. Za několik posledních dnů jsem psal o zatčení, anebo uvěznění lidí jako DMX, T.I., C-Murder. A dalším do party je tentokrát Ja Rule.

Faktory jsou u všech skoro stejné. Drogy, zbraně, násilí. Nyní k nim přibyl i jeden nový, propadlý řidičák. Ve 2:19. po půlnoci, předminulý čtvrtek, Šestá Avenue, policisté zastavují auto, které přejíždí z pruhu do pruhu, aniž by použilo světelné signalizace (To by u nás stavěli skoro každého). A co víc. Při jeho prohlídce bylo zadrženo i malé množství marihuany, jak řekl policejní mluvčí.

Žádné bližší informace nejsou známy, mluvčí Ja Ruleho labelu The Inc. také nebyl schopen cokoli dodat.


Novinka z 3.6.2004 (Os10)
Husky rapper Ja Rule chystá nové album
Jeffrey Atkins, alias Ja Rule, je v posledních letech, co se vydávání týče, mimořádně produktivní. Svědčí o tom fakt, že za poslední pětiletku rok co rok vypustil minimálně jedno album (namátkou kousky jako "Venni Vetti Vecci" (1999), "Pain Is Love" (2001), "Last Temptation" (2002) a další), díky nimž se dostal do pozice jednoho z leaderů mainstremové scény.

Jak vidno, rodák z Queensu, jenž se mimochodem letos zahraje postavu vězně ve filmu "Assault on Precinct 13", ani letos nehodlá měnit tradici s vydáváním, jelikož své další album naplánoval na druhou polovinu letošního léta. Album ponese jednoduchý název "R.U.L.E." a mezi hosty se kupříkladu objeví Nas, Mary J. Blige, R. Kelly, či dvě akvizice stejného vydavatelství, zpěvanda Ashanti s rapperem Lloydem, jehož debut vyjde také už co nevidět.

Nezbývá než doplnit, že dlouhohrajka vyleze 17. srpna letošního roku samozřejmě u labelu Murder Inc.

Zdroj : HipHopDX

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná