Ja Rule hodným Santa Clausem s lehkým křížkem po funuse

Ač už byl pomalu nový rok, newyorský gangsta rapper Ja Rule si čtyři dni po Štědrém dni zahrál na Santa Clause, který je – jak všichni víme – hodný a do světa šíří prvky, jako jsou láska, tolerance a samé kladné vlastnosti – tedy přesně to, co se o Ja Rulovi říct nedá.

Teď však k onomu paradoxu. Ja Rule totiž po pár dnech po Štědrém dni navštívil školu, kam přišel převlečený za Santa Clause s pytlem plným dárků, a všechny děti, které byly přítomny, obdaroval dárky, které v převážné části tvořily santovské čepice a další obdobné věci.

Rapper, který rapuje a jedná s pistolí v ruce, tak možná chtěl navázat na řadu podobných aktů, jež učinily další známé osobnosti Hip-hopu. Jeho převlečení za Santu a i následný termín jeho příchodu však žákům nevadil.

“Bylo to fakt skvělý,“ objasňuje jeden ze žáků oné newyorské školy. “Jsme moc rádi, že k nám přišel. A taky díky za tu kopu dárku,“ dodává ještě.

Místní média referovala – stejně jako my – spíše v Ja Rulovo pozérství, protože spousta organizací na Vánoce dělala opravdové benefiční věci, které skutečně pomohly. Toto je přetvářka, nicméně někdy je lepší žít v iluzi aneb jak to říká ještě jeden z žáků: “Je fakt strašně hodnej a má spoustu dobrejch vlasností, o kterejch ani hodně lidí neví.“

Text: Aksels

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná