J-Live s další lekcí rapu

Jak už loni dával vědět Shaft, brooklynský rapper J-Live uzavřel smlouvu s Penalty Records a první věc, která z toho vzejde, je nové album "The Hear After", jehož vydání je stanoveno na 19. červenec. První zprávy mluví o tom, že půjde o jeho nejpropracovanější, nejcelistvější a nejvíc konceptuální album, které dosud vydal.

Deska se neobejde bez kolaborací a jako hosté se objeví Dwele a beatmakeři Soulive, James Poyser (Erykah Badu, The Roots) a Odyssey. Velkou část produkce si ale připraví J-Live sám. Jeho poslední EPčka "Always Has Been" a "Always Will Be" byly ale kritizovány především za nevýrazné beaty, které měl sám autor na svědomí. Doufejme, že tentokrát se mu zadaří líp.

J-Live - The Hear After:
1. Here
2. Aaw Yeah
3. Firewater
4. Do My Thing
5. Whoever
6. The Sidewalks
7. Audio Visual
8. Brooklyn Public part 1
9. Listening
10. Hader
11. Coming Home
12. Weather The Storm
13. After


Novinka z 24.11.2004 (Shaft)
J-Live do jiné stáje
J-Live, který patří stejně jako třeba Defari do kategorie rapujících učitelů, se rozhodl změnit label. Seven Heads ani Coup D'Etat mu evidentně nestačili, takže se rozhodl přemístit k chlapcům u Penalty Recordings.

J-Live, který toho za svou dlouhou kariéru stihl opravdu hodně, mimochodem i koncert v Praze, považuje přestup k Penalty Recordings za velmi výrazný krok kupředu, jelikož jeho muzika bude mnohem více dostupnější. A snad i více chráněná, protože J-Live se už několikrát potýkal bootlegery a piráty, kteří jej připravili o zasloužené peníze.

V tuhle chvíli pracuje na svém v pořadí třetím sólo albu, které vyjde na Penalty Recordings na jaře příštího roku.


Novinka z 24. 7. 2003 (Youry)
J-Live s novým hot EP!
Pan MC, J-Live ohlásil vydání nového EP s názvem "Always Has Been" . Stane se tak 25. července (tj. zítra), pod labelem Triple Threat. Jedná se o první ze dvou chystaných desek, kde první bude obsahovat J-Liveovu dřívější tvorbu (1995-1997) od "Longevity“ až po "Schools In“ a druhá, s názvem "Always Will Be", bude plná nových věcí…co víc k tomu dodat, snad jen že se máme na co těšit!

Mění tak tedy své plány a nevrací se vydávat pod Seven Heads, z kterých odešel k labelu Coup D'Etat Entertainment, aby se opět vrátil. Jak ale vidíte jeho novým domovem se stal label Triple Threat.

J-Live - Always Has Been EP:
01. Hush The Crowd
02. Longevity
03. Braggin Writes (Remix)
04. Can I Get It
05. Braggin Writes
06. Schools In


NOVINKA Z 10.1.2003 (K-Hill)
J-live opouští label a připravuje novou desku
Brooklynský raper J-live dává sbohem vydavatelství Coup D'Etat Entertainment u nějž, krom jiného, vydal v loňském roce, dle mého názoru vynikající, album „All Of The Above“. V současnosti však J-live soustřeďuje své síly k vydání své další desky, která se bude jmenovat "The Hear After“ a podle všeho spatří světlo světa pod křídly labelu Seven Heads, což vlastně znamená návrat k původnímu labelu.

Třeba jen koprodukce J-liveových alb, kterou obstarává zakladatel vydavatelství Seven Heads, Wes Jackson (mj. je i jeho managerem), budiž tohoto faktu důkazem. Kdy nové album opustí brány vydavatelství a bude představeno široké veřejnosti, zatím není známo.

info:
stránky labelu Seven Heads
stránky labelu Coup D'Etat Entertainment

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná