Inspiroval se Kanye West Jay-Zím?

Kanye West prý nyní usilovně pracuje na své třetí řadovce "Graduation", s jejímž vydáním se předběžně počítá na konec roku 2007. Vzhledem k tomu, že jak "College Dropout", tak "Late Registration", jsou trojnásobně platinové, žádný lehký úkol před ním nestojí.

Autor instrumentální mocnosti "Takeover", jejíž text byl směřovaný na Prodigyho s Nasem, se před časem pro Billboard vyjádřil, že vše vyjde na Def Jamu a pravděpodobným pilotním singlem bude bude "Homecoming", na nějž přiložil ruku k dílu i Chris Martin z Coldplay. Pro leadera anglické rockové formace to ale nebude první zkušenost s hip hopem - nechyběl již totiž ani na Jay-Zího návratu z penze "Kingdom Come".

Devětadvacetiletý chicaský rodák, jenž si zanedlouho odbyde premiéru v HBO sérii "Loosely Based" postaveném na jeho vlastním životě, a který měl prsty i ve dvou loňských důležitých počinech "Hip-Hop Is Dead" a "Doctor´s Advocate", si také přizve multi-instrumentalistu Jona Briona, s nímž už v minulosti spolupracoval a dotyčné souznění si nemohl vynachválit.


Zdroj: HHNLive

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná