Inspectah Deck je z Hip Hop Kempu nadšený

Dalším, kdo oceňuje publikum při letošní návštěvě Hip Hop Kempu není nikdo menší než letošní hlavní hvězda celého festivalu, konkrétně The Rebel Ins. Inspectah nevelebí Čechy jen tak na oko někde na svém webu, ale v rozhovoru pro jeden z největších amerických hip hopových serverů pro Hip Hop Game.

Inspectah sice ve faktech trochu přehání, zvláště v počtu diváků a znalosti tracků, každopádně je vidět, že jej atmosféra v Čechách vzala. Rozhovor, kde mimojiné mluví i o nové desce si můžete přečíst dole pod linkem.

Inspectah Deck - Interview


Novinka z 17. 5. 2005 (Affro)

Wu-Tang a kvalita? Inspectah Deck!
Víte, kdo je autorem tisíckrát vyskrečovaných hlášek jako "life as a shorty shouldn't be so rough" nebo "Leave it up to me while I be living proof to kick the truth to the young black youth", kdo nikdy nefrontuje, ale útočí od základní čáry a i po letech, kdy je většina netopýří party spíš k smíchu, než že bys klízela ovace hardcoreové části posluchačstva si drží svůj respekt a zatímco ostatní z party dělají s měkkýši (např. ODB s Mariah Carey), kosí vás se 7L & Esoteric?

Inspectah aka Rebel INS. Už má za sebou jedno sólo album - "Uncontrolled Substance", to nebyl převrat v muzice, ale přinejmenším solidně odvedená práce a na 10. června chystá Koch / In The Paint jeho desku číslo dvě - "The Movement" (stejný název zvolil pro své album i Tajai ze Souls Of Mischief, uvidíme, čí hnutí s námi zamává silněji). 18 tracků z produkce Ayatollah a Hassan a.k.a. Phantom Of The Beats prý má být drsný, pouliční rap.

Disponuji náslechovou desetitrackovou verzí CD a na potenciální šlapající hymnu tipuji hlavně "Shorty Right There", kterou jste mohli předminulý týden slyšet ve vysílání internetového Rádia Akropolis v pořadu Beaty a rýmy.


Novinka z 21. 3. 2003 (LayDee)
Další člen Wu-Tang Clan chystá novou desku
Své debutové album "Uncontrollable Substance" vydal v roce 1999 pod Loud Records. Album se ale díky pirátským kopiím příliš dobře neprodávalo a po dalších problémech labelu se Inspectah Deck rozhodl odejít a podepsat smlouvu s In The Paint Records/KOCH International. Právě pod tímto labelem má někdy koncem května tohoto roku vyjít jeho nova “The Movement”.

Jednotliví členové klanu se nám, jak se zdá, pěkně činí. Method Man se snaží dát dohromady další sólové album, Ghostface Killah taktéž, Raekwon hraje v televizním seriálu a RZA nám přijede ukázat, jakže se to v tý Americe jako dělá.

info: The Source, Y2HipHop

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná