Infinito s deskou věnovanou mysliteli

V krátkém sledu druhá novinka o Infinito 2017. Před několika dny jste si mohli zde přečíst, že chicagský mc vydá příští týden dvd “A Regular Black Dude Pt 2“ a jeho součástí by mělo být i audio cd. Vše se trochu mění, protože bonus cd, které mělo být pravděpodobně i novým albem, bude vydáno samostatně na konci ledna.

 

Deska ale vypadá zajímavě. Název “The Soul Of Benjamin Banneker In The Age Of Aquarius“ napovídá, že album bude věnované Benjamin Banneker, velkému afro-americkému mysliteli, který žil v 18. století. Infinito totiž studoval historii, nebo se o ní minimálně zajímá, takže výběr Benjamin Bannekera je celkem pochopitelný.

 

Produkční stránka je na tom také dobře. Dříve si Infinito produkoval pár alb sám a ne vždy to bylo to pravé. Na “The Soul Of Benjamin Banneker In The Age Of Aquarius“ ale mezi producenty najdete čtyři jména, která v současné době jsou na nezávislé scéně hodně v kurzu, tedy Illmind, Thaione Davis, Memo a Panik. Na mikrofonu je zatím jako jediný host uváděn L.I.F.E. Long z populární party Stronghold, o kterém od vydání jeho alba není bohužel ani slyšet. Jinak Infinitova deska “The Soul Of Benjamin Banneker In The Age Of Aquarius“ vychází na labelu Raptivism 31. ledna.

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná