Immortal Technique mluvil o problémech Ameriky

Immortal Technique je zajímavá postava. Začal studovat školu, ze které ho pro problémy s chováním vyhodili, přesto nakonec získal magisterský titul v oboru americké historie. Co se týče tvorby, tak na své náklady vydal album Revolutionary vol. 1, které mu nakonec přihrálo do cesty smlouvu s Babygrande.

Immortal Technique
patří rozhodně k těm rapperům, kteří ví, o čem mluví. Je politicky laděný a to víc než na vztyčení prstu proti Bushovi během jeho koncertu. Immortal Technique zná souvislosti i důvody, takže jeho kritika je rozhodně oprávněná.

Co si Immortal Technique myslí o hurikánu Katrina, prezidentu Bushovi a pomaém zásahu vlády si můžeš přečíst pod linkem dole pod článkem.

Immortal Technique


Novinka z 5. 3.  2004 (os10)
Immortal Technique započal práci na novém albu
Immortal Technique, mladý (a neklidný) uvědomělý rapper z Harlemu, který má již na kontě alba s názvy "Revolutionary Vol. 1" a "Revolutionary Vol. 2", započal s nahrávním svého třetího dlouhohrajícího počinu, jenž by měl vypustit u svého nezávislého labelu Viper Records.

Technique, k jehož vzorům asi vždy patřil spíš Chuck D než třeba Biz Markie, se nechal slyšet, že připravované album je zatím v prvopočátcích svého vzniku (s pár hotovými peckami a prázdným seznamem hostů), nicméně deska by prý tentokráte měla svým konceptem překvapivě opustit tradiční politické vody, ve kterých si tento "vrchní vládní kritik" dosud tak rád lebedil.

Rapper, jež se v následujícím měsící také objeví v uznávané latinské televizní sérce Tele Mundos, sice pro svou desku nemá stanoveno oficiální datum vydání, přesto by dle svých slov měl s novým matrošem vylézt do konce tohoto roku, což je pro jeho fandy jistě pozitivní zpráva.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná