Ice Cube jde nezávislou cestou, připravuje album

O Ice Cubeovi slyšíte častěji ve spojení s hraním ve filmech než s rapováním, ale stejně jako Will Smith, o kterém se dá říct to samé, si našel čas, aby se zavřel do studia a dal dohromady novou muziku. V této souvislosti se zakládající člen N.W.A. nechal slyšet, že nahrávací společnosti mu nikdy nenabízely dostatečný profit z prodejů jeho desek, a proto se stal nezávislým umělcem, což mu navíc umožní kompletní tvůrčí svobodu.

Rapperovo nové album se bude jmenovat "Laugh Now, Cry Later" a v obchodech bude k dostání od 6. června. Cube má tedy dostatek času na jeho přípravu, ačkoliv už nahrál přes 30 skladeb s producenty jako Scott Storch, Lil' Jon či Swizz Beatz. Ve dvou peckách Ice Cubea doplní Snoop Dogg a další hostovačky obstarají Juvenile a Juelz Santana.

Poslední desku vydal Ice Cube v roce 2000, nepočítáme-li projekt Westside Connection, s nímž se ohlásil o 3 roky později. "Laugh Now, Cry Later" bude už sedmým plnohodnotným albem v jeho sólové diskografii a rapper nehodlá natáčet žádné filmy, dokud nebude venku.


Související:
Ice Cube se podílí na animované komedii
N.W.A se vrací již dva roky

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná