I Big L bude mít dokument, jenž prozradí, co chystal s Big Punem

Oproti Big eLovi, jehož zastřelili v únoru roku ´99 pár dní před jeho podpisem s Roc-A-Fella, toho již bylo o Tupacovi nebo Biggie Smallsovi řečeno, napsáno i natočeno nesrovnatelně více. Nyní se však dostává i něj. Momentálně rozpracovaný DVD dokument "The Big L Story - Street Struck" pojednávající o jeho životě, ve kterém má prsty i jeho rapperův starší bratr Donald "Big Don" Phinanzee, vstoupí na trh ale až v roce 2008.

Disk bude obsahovat rozhovory se zatím neupřesněnými lidmi z hudebního průmyslu, stejně jako dosud nezveřejněné zákulisní záběry, povídání a koncerty samotného eLa. Hodně se čeká od materiálu zachycujícího jeho sessions s Big Punisherem, který dosud svět neměl možnost vidět. Liza Rios, vdova po Punovi, jenž svět opustil o necelý rok později, navíc v rozhovoru sdělí, že si její muž plánoval s autorem hitů "Put It On" nebo "MVP" společnou tour.

Jak to vypadá s na letošek ohlášenou deskou "Real Legends Never Die", jejíž první singl má nést název "Do You See Me?, a pod kterou mají být podepsáni Lord Finesse & DJ Premier, však nemám ani páru.


Zdroj: Rap.De

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná