Hiphopové fast foody?

Pryč jsou časy Mek Dondy a kuřátek z Kentucky, přichází HipHopSodaShop. Získání licence na otevření a provozování těchto obchodů nedávno ohlásila společnost H3Enterprises.

Co nám HipHopSodaShop nabídne? Půjde prý o nejzdravější fast foodové stravování na světě, doplněné tou nejlepší rapovou muzikou, upomínkovými předměty a dalším zbožím. Například produkty pod jmény Biggie či Smallie (pravděpodobně sendviče či burgery), které obsahují mnohem méně nezdravých látek než jejich konkurenti. Nebo H3WhiteTea, řadu velmi zdravých a osvěžující limonád, sod, čajů a energetických nápojů. Součástí zařízení prý budou i zabudované počítačové terminály a herní automaty. Trešničkou na dortu je vytvoření provozoven v největším kasinu na světě – Las Vegas a také na Time Square, což jsou skutečně velice exklusivní místa.

H3 (Halls of Hip Hop) má však mnohem velkolepější plány než jsou prodejny s jídlem. Snaží se třeba realizovat v oblasti sportovním sázek a vůbec je to společnost, která aktivně podporuje hiphopovou kulturu jako celek, hodlá vytvářet nová pracovní místa a vůbec pozdvihnout kvalitu života černé komunity v USA a Kanadě. A samozřejmě dobře vydělávat na všem, co se hip hopu týče :)


Zdroj: H3Online, AllHipHop news, ...

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná