Hip Hop Kemp - program

Hlavní Bbarák Stage
Pátek 18. srpna
12:00 DJ HANZ-FU
14:00 D. REAL C. /CZ/
14:35 DNA /CY/
15:10 HOERSPIEL CREW /A/
15:50 BRAD STRUT /AUS/
16:10 DJ PHINGAPRINT & SKIPP COON /USA/
16:45 MOJA REČ /SK/
17:30 THE REGIME /UK / USA/
18:15 TAFROB + DJ Maztah /CZ/
19:00 IDEAFATTE + DJ AKA /CZ/
19:45 STIEBER TWINS /D/
20:35 WWO /PL/
21:25 KLASHNEKOFF /UK/
22:15 Souboj titánů - Beatbox - FANY, HNZ?, CRAZYMAN, BOY KOT
22:45 C2C /FR/
23:10 HOCUS POCUS /FR/
0:05 Spread The Message + Eurostar
0:25 M.E.D. aka MEDAPHOAR /USA/
1:10 AFU-RA /USA/

Sobota 19. srpna
12:00 DJ FRIKY & DJ AKA
13:00 DJ STICKY DOJAH with special original breaks set
13:30 NOTES FROM PRAGUE /CZ/
14:10 KAIDŽAS + DJ LUCCO /SK/
14:45 ROOFTOP CLIQUE /A/
15:30 LONA & DJ TWISTER /PL/
16:10 ZVERINA /SK/
16:50 BEATBURGER BAND /CZ/
17:20 O.S.T.R. /PL/
18:10 PIO SQUAD /CZ/
18:55 Souboj titánů - Freestyle - TAFROB vs IDEA vs KAIDŽAS /SK/ vs STRAPO /SK/
19:25 CURSE /D/
20:15 RA THE RUGGED MAN /USA/
21:05 INDY & WICH /CZ/
21:50 PSH /CZ/
22:35 SWAY + Pyrelli /UK/
23:30 CALI AGENTS /USA/
0:30 DJ A-TRAK /CAN/
1:10 GURU /USA/

Neděle 20. srpna
12:30 DJ BEZZY
14:00 HEADDY /CZ/
14:35 SUROWA WERSJA /D/
15:15 ČISTYCHOV /SK/
15:55 PYRANJA /D/
16:35 GHOST / VERB T / KASHMERE /UK/
17:25 LUUT & TÜÜTLI /CH/
18:15 SYNDROM SNOPP /CZ/
19:05 PRAGO UNION /CZ/
19:55 ABRA dAB, JOKA & DJ FEEL-X (ex-Kaliber 44) + Czarne Złoto & DJ Bart /PL/
20:45 KONTRAFAKT /SK/
21:40 ONESELF /UK / USA/
22:35 NON PHIXION /USA/


Urei
Čtvrtek 17. srpna
18:00 - 20:00 BEZZY
20:00 - 22:00 CESKI
22:00 - 00:00 KIKA
00:00 - 02:00 FATTE (IdeaFatte + DJ AKA)
02:00 - 04:00 DTONATE
04:00 - 06:00 FIDEL

Pátek 18.srpna
15:00 - 16:00 DJ meeting + trénink
16:00 - 18:00 "IDA DJ BATTLE:
Kvalifikace - TECHNICAL CATHEGORY
SHOW CATHEGORY"
18:00 - 19:00 WORKSHOP FOR BEATBOXERS with Wandan (Lazy Habits) /UK/, …
19:00 - 20:00 OPEN MIC - BEATBOX
20:00 - 21:00 OPEN MIC FREESTYLE with DJ FIDEL
21:00 - 23:00 DJ SAYBON
23:00 - 00:00 SKOTINI PLEVRA (Eisvoleas & Yelos) /GR/
00:00 - 06:00 "AUSTRIAN DJ RADL featuring:
Bionic Kid (Waxolutionists), Abillity (Hinterland), Hooray (Hinterland), Vektor (Kamp & Vektor), Mr. Hamstarr (Northcoast Rec.), Chrisfader (Ghostbusters), Testa (Ghostbusters), Krizzfader (RTC), Fuchs (RTC), B-Chill (RTC), Destruction (Goalgetter.at) + special guests"

Sobota 19. srpna
16:00 - 17:00 DJ meeting + practising
17:00 - 17:45 "IDA DJ BATTLE:
TECHNICAL CATHEGORY - eliminace (8 DJs)"
17:45 - 18:20 TECHNICAL CATHEGORY - semifinále (2 x 2 DJs)
18:30 - 18:45 TECHNICAL CATHEGORY - FINÁLE (2 DJs)
18:45 - 19:00 RESULTS, PRICEGIVING
19:00 - 21:00 WORKSHOP FOR PRODUCERS with Fade - ASM /UK/ - MPC 1000, Shuko /D/ - MPC 2000 + laptop, Fatte + DJ AKA - live show MPC 2000 + turntables, DTonate - Cubase…
21:00 - 23:00 DJ FUKKEL
23:00 - 00:00 WACUUMAIRS /HU/
00:00 - 06:00 SPREAD THE MESSAGE SOUNDSYSTEM + guests ft.Rafik /D/, Adlib /D/, Ben* /D/, Tigerstyle /UK/ + host: M.E.D. aka MEDAPHOAR /USA/

Neděle 20.srpna
15:00 - 18:00 FREESTYLE BATTLE with DJ HASH & DJ CZECH MIKE + MC PRANKSTER /UK/
18:00 - 20:00 WORKSHOP FOR DJ's with DJ Rafik /D/ - turntablism, Sticky Dojah /D/ - crate digging / record collecting, etc
20:00 - 21:00 WORKSHOP FOR BEATBOXERS with Wandan (Lazy Habits) /UK/, …
21:00 - 22:00 OPEN MIC - BEATBOX
22:00 - 23:20 OPEN MIC FREESTYLE with DJ BEZZY
23:20 - 00:00 LYRICAL EYE /CY/
00:00 - 01:00 ASM - A STATE OF MIND /UK/
01:00 - 03:30 DJ HANZ-FU
03:30 - 06:00 DJ STICKY DOJAH /D/

Breakdance hangaru:
Pátek 18.srpna
16:00 - 18:00 Training b-boying
18:00 - 20:00 Training new style
20:00 - 00:00 New Style contest
00:00 - 02:00 Training

Sobota 19.srpna
10:00 - 14:00 Training b-boying
14:00 - 16:00 Training new style
16:00 - 18:00 Pop & Lock show
18:00 - 20:00 Training b-boying
20:00 - 00:00 B-boy Crew contest
00:00 - 02:00 Training

Neděle 20.srpna
10:00 - 13:00 Training new style
13:00 - 17:00 Training b-boying
17:00 - 19:00 Pop & Lock show
19:00 - 21:00 Training b-boying
21:00 - 23:00 Winners' showcase
23:00 - 23:30 Training

Global Station:
Pátek 18. srpna
RICO 17:00 - 19:30
RUSKO 19:30 - 19:45
ROBOT 19:45 - 20:45
AFRIKA 20:45 - 21:00
J-KID 21:00 - 22:00
JAMAICA 22:00 - 22:15
WICH 22:15 - 23:15
JAPONSKO 23:15 - 23:30
KRUSH 23:30 - 01:00
WICH´ 01:00 – 02:00


Semtex Arena
Pátek 17. srpna
18:00 - 20:00 MISTA SWEET /NL/
20:00 - 22:00 STICKY DOJAH /D/
22:00 - 00:00 CLEVER MUNKEY (Disablists) /UK/
00:00 - 02:00 SPARKY /UK/
02:00 - 04:00 BUDDY PEACE + WAXFACTOR /UK/
04:00 - 06:00 TUCO (Beatcase) /UK/

Sobota 18. srpna
18:00 - 20:00 SCONEBOY /UK/
20:00 - 22:00 TUCO (Beatcase) /UK/
22:00 - 00:00 GHONZALES (Beatcase)
00:00 - 03:00 MARC HYPE & JIM DUNLOOP /D/
03:00 - 04:00 KIDS IN TRACKSUITS /UK/
04:00 - 06:00 DJ KOVAS /UK/

Neděle 20. srpna
18:00 - 20:30 GHONZALES (Beatcase)
20:30 - 22:00 DJ SIDE aka SIDE9000
22:00 - 00:00 KOVAS /UK/
00:00 - 02:00 LOGAN SAMA + GHETTO (The M.O.V.E.M.E.N.T.) /UK/
02:00 - 04:00 DJ WINNER + EURODEL (PIO Squad)
04:00 - 06:00 GRIMEPAYS ft. DJs LUKE & MESS.U /AT/


Kino Kemp:
Pátek 18. srpna
16:00 - 17:30 Film - Lásky jedné plavovlásky
18:00 - 19:00 Disharmonie - Včelou vzad
19:30 - 21:00 Film - Restart
21:30 - 22:15 Kabaret Caligula
22:45 - 00:15 Film - Hoří má panenko
00:45 - 02:00 Beatbox performance by Jesus and Cossiga - Fraky broadcasting I.


Sobota 19. srpna
12:00 - 14:00 Film - Život a smrt Petera Sellerse
14:30 - 15:30 Film - Sneakers
16:00 - 17:00 Disharmonie - Rýmy maj rýmu
17:30 - 19:00 Film - Slavíci v kleci
19:30 - 20:30 Los Pejoros
21:00 - 21:45 Kabaret Caligula
22:00 - 23:00 Ztracená existence - Dentální rapsódie
23:30 - 02:00 Film - AWESOME; I FUCKIN’ SHOT THAT alias “BEASTIE BOYS, 50 KAMER A 40 TISÍC OČÍ


Neděle 20. srpna
12:00 - 13:00 Los Pejoros
13:30 - 15:00 Film - Proč?
15:30 - 16:30 Plyšolíno - Plyšový zajíc do lesa nepatří
17:00 - 19:00 Film - Štěstí
19:30 - 20:30 Beatbox performance by Jesus and Cossiga - Freaky broadcasting II.
21:00 - 23:00 Film – Crash


Tic Tac:
Pátek 18. srpna
18:00 - 20:00 DJ GLAZY
20:00 - 22:00 POW´EM ft. HENRY D
22:00 - 01:30 ONEHEARTMAN & MIGHTY LEMON ft. MC SU-SHA
01:30 - 04:00 PIONEAR ft. ILL INSPEKTA /D/
04:00 - 06:00 SUPPAFLY

Sobota 19. srpna
18:00 - 20:00 PEENI WALLI SOUND
20:00 - 21:30 EXTATIC
21:30 - 23:00 SCHNAIZEE
23:00 - 01:00 ROCCAFLEX CREW: HERBY BOY, SCARFACE, Mr. ANDĚL + MCs JACOB & TURNER
01:00 - 03:00 RAGGAMUFFIN WHITEMAN /Be/
03:00 - 06:00 SHOWSTARZZ: DJs B.ROCKA & A.L.I.

Neděle 21. srpna
18:00 - 20:00 WADDUP SOUND /SK/
20:00 - 22:00 AMA 12 PLAY ft. HENRY D
22:00 - 00:00 Dr. X & MC ZAGA
00:00 - 02:30 BASSRUNNER SOUNDTRIBE ft. EL CONDORSITO /AT, Chile/
02:30 - 04:30 ADMIRÁL KOLÍBAL ft. AMDIEZ /Algeria/ & friends
04:00 - 06:00 ALLSTARS JAM


4H-Hip Hop Hitz Hangar:
Sobota 19. srpna
18:00 - 20:00 DJ KWE (FX Bounce)
20:00 - 22:00 DJ LUCCO /SK/
22:00 - 00:00 DJ MAZTAH
00:00 - 02:00 B-SKI /USA/
02:00 - 04:00 DJ MAXXX + DER SCHÖNE RALF /D/
04:00 - 06:00 DJ OMAR

Neděle 20. srpna
18:00 - 20:00 DJ URBO (The Dynamics)
20:00 - 22:00 DJane SARAH
22:00 - 00:00 DJ MOE /D/
00:00 - 02:00 B-SKI /USA/
02:00 - 04:00 DJ CHOCOLATIC
04:00 - 06:00 DJ PHINGAPRINT + SKIPP COON /USA/

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná