Hip Hop is Dead se nebezpečně blíží, poslechni si další track z Nasova nového alba!

Konec letošního roku, honosící se několika velkolepými návraty, ještě není rozhodně u konce s dechem. Hurricane Game už vydal a úspěšně prodává své “Doctors Advocate“ a Jay–Z je v prodejnosti ještě úspěšnější než předchozí reprezentant západního pobřeží.

Jedním z těch nejzásadnějších releasů z oblasti od hlavního města rapu na jih je “Hell Hath No Fury“ od stylerů z Virginie The Clipse, o kterých už jsme vás letos několikrát informovali. Album vycházející v těchto dnech je podle ukázek plné absolutních hitů a my vám dnes přinášíme další dva a to “Dirty Money“ a “Nightmares“, kde se ukázal i skvělý filadelfský zpěvák Bilal, jež se postaral o skvělou atmosféru tohoto tracku. Dirty Money stahujte zde  a Nightmares ochutnejte tu.

Dalším a asi nejočekávanějším návratem letošního prosince je comeback božského syna Nasira Jonese, který se nás chystá 19. prosince přesvědčit o tom, že hip hop je opravdu dead. K našim uším už se dostalo několik tracků a dalším z nich je “Where are they now?“ zprodukovaný Salaam Remim. Abych se přiznal, už se nemůžu dočkat, až tohle bude venku, naprostá povinnost pro každého fanouška rapu z ulic NY. Stahujte zde.

Dalším trhačem mikrofonů z ulic velkého jablka vydávající na konci roku své album je na VH1 Hip Hop Honors chybějící Pretty Tony alias Ghostface. Ten jak už asi víte vydává 12. prosince své další album “More Fish“. My vám přinášíme po minulém super hitu "Good" další poměrně hitový track a to "You Know I'm No Good", což je remix skladby od anglické zpěvačky Amy Winehouse. Na svůj harddisk si můžete tuto věc stáhnout tu a tracklist najdete pod článkem:

Tracklist: Ghostface – More Fish
01) Ghost Is Back
02) Miguel Sanchez
03) Guns N' Razors
04) Outta Town Shit
05) Good
06) Street Opera
07) Block Rock
08) Miss Info Celebrity Drama Skit
09) Pokerface
10) Greedy Bitches
11) Josephine
12) Grew Up Hard
13) Blue Armor
14) You Know I'm No Good
15) Alex (Stolen Script)
16) Gotta Hold On
17) Back Like That

Zdroj: SpineMag

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná