Hi-Tek už má většinu nového alba hotovou

Jeden z těch, co postavil hip hopové Cincinnati na nohy, obyčejně vedle nešlape. Minulost spojená s Mood, Blackstar, Reflection Eternal či dvěma díly "Hi-Teknology" dokazují, že je mužem mnoha hitů.

Rapující producent nyní pracuje na "Hi-Teknology 3", které je dle jeho slov hotovo již ze sedmdesáti procent a na trh s hudebními nosiči může dorazit někdy na startu příští sezóny. Co se týče prozatimních jmen, Young Buck a Outlawz by se měli objevit v songu "Driving Down The Freeway" a Little Brother s Dionem pro změnu v pecce "Step Ya Game Up". Mezi dalšími tvářemi bude pravděpodobně možnost najít i Snoop Dogga, Mos Defa, Rize či Gorilla Zoe.

Jeho beaty navíc budou utvářet jak soundtrack "Mr. Untouchable", tak nové album od Cassidyho. Hi-Tek prý navíc přispívá i na Dreův "Detox", se kterým se však počítá až pro rok 2008. Navzdory optimistickům odhadům ovšem zatím nehrozí ´reunion´ RE s Kwelim, stejně jako noví Blackstar, od jejichž katapultování se na scénu brzy uběhne již dekáda a nějaká výroční nahrávka by tedy od věci jistě nebyla.

MySpace

Zdroj:

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná