Hi-Tek hledá vyvoleného, jemuž vyprodukuje hit

Hi-Tek umí. Uměl už když produkoval pár skladeb na Black Star, stejně jako když zaštítil celé Reflection Eternal, nebo když si dokázal udržet formu i na dvou sólech "Hi-Teknology", z nichž to druhé loni patřilo k nejposlouchatelnějším počinům roku.

Díky Scion mají nyní šanci ´unsigned emcees´v rámci soutěže "Prospect" pracovat právě s ním. Bývalý producent skupiny Mood, jenž v zimě zaperlil na Kweliho singlu "More or Less, proto spolu s viceprezidentem Def Jamu Lenny S. všechny za zmínku stojící nahrávky vyhodnotí a následně vybere finalistu s nejlepší flow a nejpřesvědčivější lyrikou, který od něj dostane hudbu. Jen dodám, že se počítá i s natočením videa.

Jeri Yoshizu, iniciátor projektu, kteří dříve nesl název NextUp, s nadějí v hlase říká: "Mnoho interpretů zvažuje, jestli by se měli upsat major labelu, nebo se vydat nezávislou cestou. Doufáme, že právě Prospect pro ně bude příležitostí, která jim pomůže v kariérním rozhodování co dál."

Jestli budeme mít tu čest s novým Papoosem či Termanologym nicméně ukáže až léto. Vítěz totiž bude znám v červenci 2007.

The Prospect


Zdroj: Ballerstatus

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná