Hádejte, kdo se po deseti letech vrací k rapu?

Rapper(ka) bez talentu říká, co ví, rapper(ka) na úrovni ví, co říká. O tom, kam patří Queen Latifah, nehodlám diskutovat. V posledních letech sice byla spíš než ve studiu na filmovém plátně, nicméně znáte to, nic netrvá věčně a nyní máme rodačku z Newarku zpět připravenou zářit jako Elzhi & Royce Da 5′9 v beatu od Jake One.

Nové album, které přichází po dvou zpívaných a v jiných žánrech se pohybujících projektech "The Dana Owens Album" & "Trav'lin' Light", by se mohlo stát skutečností již v prosinci tohoto roku. Půjde o její pátý rapový nosič, který dorazí necelé dvě dekády od debutu a přesně deset let od poslední vydané desky tohoto druhu.

Jak již Latifah řekla pro Rolling Stone, ve většině alba budou mít prsty žijící legendy žánru LL Cool J a Dr. Dre. Svou trochou do mlýna přispěje i Missy Elliott se Swizz Beatzem a jeden až tři tracky spáchá "její milý" Kenny Flav. Své by si k tomu měli říct i Busta Rhymes a Ludacris, ale vše se musí teprve nějak vyvrbit.

Definitivní název novinky ještě nepadnul (mluví se o "The L Word"), stejně tak je zatím nejistá volba prvního singlu. Během následujících čtyř týdnů by se to však mělo změnit...


Zdroj: BallerStatus

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná