GZA si plácl s Babygrande

Maxmillion Swordsman a.k.a. Justice, od jehož poslední sólové zastávky "Legend Of The Liquid Sword" uběhly již tři roky, nedávno podepsal smlouvu s labelem Babygrande, pod jehož křídly plánuje ve druhé polovině letošního roku vypustit mixtape s jednoduchým názvem "GZA Presents".

Jen připomenu, že svou roli na Garyho změně působiště určitě sehrála i pecka "On The Eve Of War" z posledního LP Jedi Mind Tricks "Legacy Of Blood", kde si zahostoval.

Tento projekt se má stát pomyslnou první vlaštovkou spolupráce mezi Babygrande Records a Liquid Swords Entertainment. Jinak se již co nevidět mají rozjet stránky www.gza-genius.com, na nichž se toho dozvíte více.


Novinka ze 4. 3. 2005 (Os10)
GZA a Dj Muggs v jednom dresu
Newyorský rodák Gary Grice, jenž má na svém kontě čtyři sólová dlouhohrající alba (zatím poslední "Legend Of The Liquid Sword vydal na konci roku 2002), a kterého také můžete vidět v Jarmuschově povídkovém filmu "Coffee And Cigarettes", kde si zahrál po boku svého bratrance Bobbyho, do světa vypustil celkem zajímavou informaci. S deejayem a producentem Cypress Hill, DJ Muggsem, totiž plánuje společné album, které by se mělo urodit na Muggsově (mimochodem, na nové desce Soul Assassins už se prý také pracuje) vlastním labelu Angeles Records. I když osmatřicetiletý zakládající člen Wu-Tang Clanu Genius prozatím neoznámil žádné datum vydání tohoto očekávaného LP, jedná se o takové kapacity, že se máme určitě na co těšit.


Novinka z 10. 11. 2002 (K-Hill)
GZA vydává svou 4. sólo desku
Fejmař a asi nejstabilnější, co se týká kvality, člen legendární party Wu-Tang Clan, GZA/Genius připravuje svoje čtvrté solo album. To chystá vydat na MCA Records, což bude zřejmě jeho nejpekelnější výlisk tento rok. GZA, kterému se take říká “Legend of the liquid sword” požádal pro hudební spolupráci klasicky osvědčená jména, ale i nové neznámé jména The RZA, DJ Muggs, J. Waxx, Arabian Knight, Jaz-O, Bink, Mathematics a Boola. Kdy bude deska venku se přesně ještě neví, ale šušká se, že desátý den měsíce prosince by měl být právě tím šťastným. Tracklist, který vám teď poskytnu ještě není definitivní, dokonce by se měl ještě měnit, ale vaší představě snad poslouží dobře:

[01] Intro
[02] Auto Bio
[03] Did Ya Say That
[04] Knock Knock
[05] Stay In Line (featuring Santi White)
[06] Animal Planet
[07] Legend Of The Liquid Sword (featuring Anthony Allen)
[08] Fame
[09] Highway Robbery
[10] Luminal
[11] Sparring Minds (featuring Inspectah Deck, Armel, Prodigal Sonn & 12 O'Clock)
[12] Rough Cut
[13] Fam Members (featuring RZA & Masta Killah)
[14] Uncut Material

Hele, jeho poslední deska “Beneath the Surface” byla hodně nadupaná, uvidíme jaké králíky vypustí teď.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná