GZA plánuje velký podzimní návrat

 Přesně za měsíc čtyřicetiletý brooklynský majitel nezaměnitelného hlasu Allah Justice, který loni s LP "Grandmasters", o něhož se napůl podělil s DJ Muggsem, atakoval desítku nejlepších alb roku, samozřejmě nebude chybět jak na Raekwonově očekávané čtvrté řadovce "Only Built 4 Cuban Linx II" , tak i na Masta Killově "Made In Brooklyn", nicméně v rámci roku Wu-renesance, kdy vyšel Ghostface a své věci chystají i Method Man a Inspectah Deck, zřejmě nechce zůstat pozadu a i on plánuje svůj návrat.

 

Díky kolaboraci labelů Liquid Swords Entertainment a Babygrande Records by k němu mělo dojít již 17. října tohoto roku a i když zatím podle Dready Kruggera nebylo pro album vybráno žádné jméno, předběžně se spekuluje nad názvy "More Words From The Genius" či "The Return Of The Genius". Rouškou tajemství i nadále zůstavají opředene jména producentů s hosty, ovšem vyskládání konkrétních karet na stůl už by kromě toho, že se slibuje i pár překvapení a celé CD by jako bonus ještě měla doprovodit Storybook s krátkým filmem, nemělo trvat dlouho a více podrobností se zřejmě dočkáme v blízké budoucnosti. Labely, zvířata, týmy americké NFL v kombinaci s ženami atd. již byly. Jakých konceptů se asi dočkáme tentokráte?

 

V souvislosti s newyorským labelem Babygrande, jemuž se Maximillion upsal loni a nejprve plánoval mixpate, k jehož realizace ale zřejmě sešlo, na povrch prosákla i další věc. Povedlo se jim totiž podepsat  jednu polovinu bývalých Reflection Eternal a cincinnatského producenta v jedné osobě, DJ Hi-Teka. Chuck Wilson k tomu řekl: "This is an important signing for Babygrande. Hi-Tek is respected as an MC and Producer by both the commercial and underground communities and Babygrande has that same respect as a label. Aside, from that, I'm one of his biggest fans."

 

Zdroj: WTCorp

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná