GZA má práce jako na kostele

I přesto, že jeho skupině vychází v létě na SRC Records po šesti letech od "Iron Flag" páté album "8 Diagrams" a práce na něm jsou tedy v plném proudu, neboť se celý staten islandský kolos už za několik týdnů přesunuje na evropskou tour, nejstarší člen clanu toho nemá i tak naloženo zrovna málo.

Společně se svým synem, který si říká Young Justice Kareem a pár tracků i produkoval, chystá (prozatím bezejmenné) album u Babygrande Records, s tím, že by ale rád  taky udělal další oficiální sólo LP pouze s RZOU. Kromě toho má GZA na starosti i přípravu DVD dokumentu "Wu-Tang Revealed", na němž se ještě stále pracuje, a proto není k dispozici žádné datum. Jisté je ovšem to, že ho nechce pojmout klasickým způsobem alá "To je naše studio, tohle je náš dům a právě teď se nalézáme v backstagi..", ale chce na to jít odlišně, tak uvidíme.

Jelikož má Genius, jemuž by letos měla vyjít i kniha, nahraných několik tracků i s Raekwonem, neměl by chybět na jeho letním "Cuban Linx II". Už prý záleží jen na Chefovi, zda něco z jejich společných studiových sessions použije...

Zdroj: XXL

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná