Guru tvrdí, že další díl série Jazzmatazz překoná vše. Lze mu věřit?

Stejně jako nevytváří žádnou ozvěnu kvákání kachen, i Solar, jehož už ovšem o beaty kromě Gurua požádali také Talib Kweli, Jean Grae, Styles P, B-Real nebo Jagur Wright, prozatím nevytvořil nic s dostatečně velkou odezvou a do označení "super producera" má tedy pořád poměrně daleko.

Možná i proto překvapí skutečnost, že na čtvrtém dílu fanouškovsky oblíbené série "Jazzmatazz", jejíž vydání je naplánováno na duben tohoto roku prostřednictvím labelu 7 Grand Records, bude mít právě Solar pod palcem veškerou instrumentální složku.

Kromě jeho beatů a Guruova rapu se v týmu spolupracovníků vyjímají jména jako Common, Blackalicious, Kem, Caron Wheeler (Soul2Soul), David Sanborn, Bob James, Damina Marley, Bobby Valentino, Vivian Green či Raheem DeVaughn.

Guru nepřekvapil a dotyčný čtvrtý díl, jenž bude navazovat na dosud poslední kapitolu s podtitulem "Streetsoul" vyšlou v roce ´00, označil za suverénně nejlepší část z celé série, s tím, že obsahuje nejen hip hop a jazz, ale také prvky soulu, funku a rocku.

Jen pro připomenutí uvedu, že půjde o druhý počin vyšlý na jejich 7 Grand Records. Tím prvním byla emceeho sólovka "Guru Version 7.0: The Street Scriptures", po jejímž uvedení na trh se duo vydalo na cestu kolem světa zahrnující Evropu, Jížní Afriku, Jížní Ameriku i Japonsko.

Zdroj: HHNLive

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná