Guru pracuje na dalším dílu Jazzmatazz

Gifted Unlimited Rhymes Universal, 1/2 Gangstarr, je momentálně zaneprázdněn prací na čtvrtém díle fanouškovsky oblíbené série "Jazzmatazz" (první kapitola vyšla v roce 1993 a třetí pokračování se urodilo před třemi lety). Double disk s prozaickýma a vskutku nečekaným názvem "Jazzmatazz Vol. 4" tentokráte představí spolupráce se jmény jako Common, Raheem Devaughn, David Sanborn, Ronny Laws, Natasha Beddingfield a samozřemě celou spoustou dalších.

 

Rapperův oblíbený producent Solar bude mít na svědomí veškerou produkci, s tím, že sám čtyřicetiletý bostonský rodák bude plnit roli "co-producera" a nutno říci, že se superlativy se rozhodně nešetří: "The tracks Solar and I have laid down are incredible. It´s going to be the best Jazzmatazz yet". "Jazzmatazz Vol. 4" se do oběhu dostane díky Guruově a Solarově labelu 7 Grand Records až na začátku příštího roku, nicméně pilotní singl lze samo sebou čekat ještě o nějaký ten pátek dříve.

 

Jen dodám, že duo už má společně na svědomí emceeho sólo album "Version 7.0: The Street Scriptures", které vyšlo v loňském roce a bohužel ho podle mého názoru lehce potápěla právě produkční stránka věci.

 


Zdroj: SOHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná