Guru odkládá album na konec května

Guru, jehož nové album "Guru Version 7.0: The Street Scriptures" mělo podle prvních zpráv být už měsíc v obchodech, udává jako nový termín vydání 31. květen. Mezi lidi už stačily proniknout 3 tracky. Vedle celkem nezáživného "Cave in" jsou to poslouchatelnější "Surviving tha Game" a nejnovější "Step in the Arena 2" s hostujícím Doo Wop, který v květnu doplní videoklip. Oproti jeho poslednímu "Baldhead Slick & Da Click" tu nebude tolik hostů a jejich seznam skrývá téměř samá známá jména, jak se můžeš přesvědčit v tracklistu:

Guru - Guru Version 7.0: The Street Scriptures:
01 No Time
02 False Prophets
03 Step in the Arena 2 (I'm Sayin') (feat. Doo Wop)
04 Don Status (feat. Styles P)
05 Hood Dreamin
06 Cave in
07 Surviving tha Game
08 Hall of Fame
09 Talk to Me (feat. Jaguar Wright)
10 Too Dark 2 See
11 Power, Money and Influence (feat. Jean Grae & Talib Kweli)
12 Kingpin
13 Fa Keeps
14 Real Life (feat. B-Real)
15 Feed the Hungry
16 Talkin' Loud and Frontin'
17 Open House
18 I Gotta...


Novinka ze 6.12.2004 (Krysa)
Guru s dvěma novými alby
Jak už napověděl titulek, Guru z Gang Starr poodkryl plány dvou připravovaných alb. První, nazvené "Guru, Version 7.0", si poslechneme už v únoru příštího roku a bude výsledkem spolupráce s producentem Solarem. Jako hosté se vedle jiných ukážou B-Real a Jean Grae. V tuto chvíli by měl být venku singl "Surviving tha Game", stejně jako další singlovka "Cave in a G", což má být hymna b-boyů.

Solar se podílí i na druhém albu, a sice čtvrtém dílu série "Jazzmatazz", tentokrát s podtitulkem "The Sun Always Rises". Tam si produkci bere na starost i DJ Jazzy Jeff a sám Guru. Datum vydání je stanoveno na srpen 2005. Obě desky vycházejí pod 7 Grand Entertainment.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná