RUKAHORE_SHOP_BANNER

Gucci Mane propuštěn z vězení, vydává první prohlášení

V noci ze včerejška na dnešek byl po odpykání šesti měsíců z jednoročního trestu za porušení podmínky resultující z napadení v roce 2005 propuštěn z atlantské věznice Fulton County Jail rapper Gucci Mane. Bezprostředně po opuštění brány vězení vydal pro novináře první prohlášení, ve kterém hovořil o posledních událostech.

Udělal jsem v životě několik chyb, které ranily lidi, kterým na mě záleží. Chyby, které mne přivedly tam, kde jsem dnes, již nebudu opakovat. Posledních šest měsíců bylo skutečně náročných, ale dostal jsem svou lekci a k životu teď přistupuji s jiným chováním,“ uvedl Gucci Mane.

Ten se vrátil i k nedávným událostem se změnou jeho managementu a labelu: „Založil jsem nový label 1017 Brick Squad Records ve spolupráci s Asylum a Warner Bros Records a pracuji nyní s novým týmem.

Před koncem léta chce Gucci Mane vydat nové album The Appeal a poté se zaměřit na nové projekty od Wocka Flocka Flame, OJ da Juiceman a Brick Squad.

Před pěti lety jsem si stanovil cíl být rapperem číslo jedna. Jsem připravený. Vyzývám všechny interprety, aby v létě vydali svoji nejlepší muziku. Neberu nic než výhru, ale stejně chci vidět důstojné soupeře.

Počátkem července by měl Gucci Mane vyrazit na turné po Spojených státech amerických.

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná