Grand Agent vydává novou desku

Grand Agent, který má už na kontě několik koncertů u nás i na Slovensku, bude vydávat novou desku. Rodák z Filadelfie se naposledy ukázal s "Fish Outta Water Remixes", což byly prostě remixy předchozího alba "Fish Outta Water".

Nové album by mělo pravděpodobně vyjít na německém labelu Groove Attack, jelikož Grand Agent už v Německu delší dobu žije, podobně jako třeba Fat Jon z Five Deez. Nové album by pak mělo vyjít 11. března a kompletně produkovat jej bude Oh No, který o týden později dovalí do Prahy.

Jmenovat se bude "Under The Circumstances", obsahuje sice jen 10 tracků a hosté jsou jen dva - Liv L’Raynge a Hezekiah, ale poslouchat bude co.

Grand Agent - Under The Circumstances:
01. Before
02. Must’ve Thought It’s Still ‘84
03. Jacob
04. LA Confidential
05. Visions Of Gangsta (ft. Liv L’Raynge)
06. Fascination (ft. Liv L’Raynge)
07. Behind The Wall
08. Reluctant Rapper (ft. Hezekiah)
09. After
10. Ooh-La-Lah (ft. Liv L’Raynge)


Novinka z 17. 10.2003 (K-Hill)
Grand Agent s novým kabátem
Když jsem dělal s Grand Agentem, říkal že zvuk jeho nové "německé" desky "Fish outta water" je krutý a myslí si, že prosadí! Nestalo se, upřímně, stál za prd a jeho diktózní flow strádala.

Nevím, co si o tom myslí teď, každopádně přes label Soul Spazm vydává předělanou desku s názvem “Fish outta water: the Beat Society remixes”. Rap zůstává, beaty na sebe berou, mimo Němců se stálou důvěrou, nový jména, prověřeny zkušenostmi, jako J-Rawls, Ge-ology, King Britt a Kev Brown.

Jsou tu i nový pecky, který na "Fish Outta Watter" nebyly, například "Right Way" s Declaimem, Lil Dapem z Group Home a Melim, jistě když byli tito všichni na společném turné. Je tu taky báječná pecka "This is what they meant " s Pete Rockem z boží kompilace "Superrappin vol.2", tady však v dalším (již druhém) remixu od Ge-ologyho (ten jeho první vyšel i na spešl singlu o kterém jsme samoška taky psali). Tak pojďme na tracklist:

[01] The jig is up (Hezekiah remix)
[02] No rest (Ge-ology remix)
[03] Plans to blow (featuring Reef) (Illmind remix)
[04] Mingling goes to church (Shitake Monkey remix)
[05] Whoever programmed us (Kev Brown remix)
[06] Unite (produced by Hezekiah)
[07] Right way (ft. Declaime, Lil Dap & Meli) (Street Orchestra remix)
[08] I need a girl (J. Rawls remix)
[09] This is what they meant (ft. Pete Rock) (Ge-ology remix 3)
[10] Mingling goes to church (T. the Beat Specialist remix)
[11] No rest (King Britt remix)

Profil Grand Agenta


NOVINKA z 20.2.2003 (K-Hill)
Grand Agent je ryba bez vody!
Grand Agent, který už nějaký čas bydlí v Německu a pracuje usilovně na své druhé desce, slibuje velké pekla. Tak zaprvé, jeho první album "By Design" byla jednou z nejlepších věcí na GrooveAttack labelu, singl na Supperrappin kompilaci číslo 2, pecka "This is what they meant" s legendou Pete Rockem, byla více než surová, dokonce se dočkala i
úspěšného remixu producentem Ge-ologym, a konečně i první singl z nového alba, "Soldierz / Skillz Philly", to byla pravá vizitka pro to být natěšení.

"Fish Outta Water" je název druhé desky Grand Agenta, která už brzy objeví i u nás (tomu věřte). Vychází na jeho labelu Interworld Agency Media imprint. Produkovali ho napůl američtí i němečtí producenti: od famózního Pete Rocka a DJ Revolutiona je tu i domorodec z Filadelfie,
Chops z kapely
Mountain Brothers, a pak tedy dál skladatelé DJ Chestnut, Clueso, Hawkeye, Droopy The Hitmachine, Context, King Britt, které deska může přivést ke slavě a pak také Grando Agento sám.

Křest by měl proběhnout někdy v dubnu, informace ještě přinesu. Každopádně už známé název a tracklist nového singlu s názvem "No Rest" i tracklist samotného alba. Oba vám nabízím. Pokusíme se do Čech, kde je už Grand Agent znám (Supperrapin,
Floormaster III) dostat jeho desku i pro DJe singly na náš
shop. Navíc by měl být s Grand Agentem velký rozhovor v BBaRáKu č. 18, takže se zanedlouho můžete těšit. Takže ony tracklisty:

[01] Trailer
[02] The jig is up
[03] Fish outta water
[04] Right way street
[05] We have the masters
[06] Skillz Philly
[07] No rest
[08] Invocation
[09] Mingling goes to church
[10] Sister J
[11] I need a girl
[12] Japanese connect
[13] What I want
[14] Backstage
[15] Release party
[16] Really would like to see you (featuring Ms. Pat Bernetti)
[17] Who programmed us anyway?
[18] Stay up
[19] Gospel anonymous (featuring Nadine)
[20] This is what they meant (featuring Pete Rock)

Single "No Rest":
Strana A (produkoval Droppy The Hitmachine)
[01] No rest (vocal)
[02] No rest (instrumental)

Strana B (produkoval Chops)
[01] What I want (remix)
[02] What I want (instrumental)


Profil Grand Agenta


NOVINKA Z 28.10. (K-Hill)
Grando Agento konečně s deskou
Po krutým singlu "Skillz Philly" je skvělý slyšet, že Grand Agent konečně vydává nové album. Grand Agenta jsme tu už měli možnost dvakrát vidět (Superrapin a FloormasterIII) a jak mi v rozhovoru, který si již brzo na netu přečtete, album se bude jmenovat "Fish OUtta Water" a bude jistě i po prvním "By design" na Groove Attack Records.

Produkce, a to je určitě zajímavé, je mimo Grand Agenta samotného ohákovaná producenty z Německa, Švédska a Dánska. Jestli bude všechno jako singl "Skillz Philly"/"Soldiers" z dílny DJe Revolutiona, jehož produkce ale není z Evropy, pak si budeme moci říct: tohle je peklo.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná