Grafh - nový talent vychází

Grafh je rapper z Queensu, kterého koncem loňského roku jeden server společně s The Game a Saigonem zařadil mezi 3 velké naděje roku 2005. Tenkrát byl ještě upsaný u labelu Sony, s nimiž byl však nespokojený: "Chtěli ode mně nahrávky, které zněly jako to, co se hraje v rádiu." Nakonec se usadil u Black Hand Entertainment, kde ve spolupráci s Dame Dash Music Group a Def Jamem vychází začátkem příštího roku jeho debutové album "Autografh".

"Když jsem tohle album nahrával, téma jsem byl prostě já, můj život, můj boj a moje představení světu. Každý song je v podstatě ze stejného úhlu pohledu. Bude to album, kde všechno drží pohromadě a dává smysl," popsal rapper svůj debut, na němž spolupracoval s lidmi jako Kanye West, Juelz Santana, Jadakiss a dalšími. První singl "Ain't No Tellin'", který produkuje Swizz Beatz, by měl i s videoklipem brzy vtrhnout do rádií a televizí.

Grafh na sebe upozornil už před lety svými účastmi na mixtejpech a různých projektech, jako třeba na videohrách NFL Streets a 25 to Life nebo televizních pořadech "Entourage" (HBO) či "Meth & Red" (Fox).

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná