RUKAHORE_SHOP_BANNER

Gorillaz přijedou svou novinku představit i do Česka

Světoznámá skupina Gorillaz právě vydala novinkovou desku "Humanz". A letos v listopadu ji přijede představit do Prahy!

 
Tuzemští příznivci nejslavnější virtuální kapely mohou v těchto dnech slavit hned dvakrát. Avizovaná čtvrtá deska skupiny se vydařila a sklízí pochvalné reakce napříč mediálním prostorem. Gorillaz navíc ohlásili termíny evropské části turné, jehož součástí je také Praha. V O2 Aréně skupina vystoupí 14.11.2017. 
 
Party ke konci světa. Tak popisuje eklektickou desku duchovní otec projektu Damon Albarn. Její finální podobu dával dohromady v době, kdy za oceánem probíhala kampaň před prezidenstkými volbami a vítězství Donalda Trumpa se zdálo být čistě hypotetické. K realizaci pozval znovu řadu zajímavých hostů, v jednotlivých skladbách se objevují De La Soul, Rag’n’Bone Man, Benjamin Clementine, Popcaan, Danny Brown nebo zpěvačky Kelela a Grace Jones. 
 
Na albu účinkuje dokonce i někdejší protivník z britpopové války Noel Gallagher. S pomocí všech Albarn sedm let po předchozí studiovce "Plastic Beach" namíchal apokalyptický kokteil, kterým se trefil minimálně do nálady a vkusu recenzentů. Server Metacritic, jenž sleduje recenze nejvlivnějších médií, hlásí průměrné hodnocení 77 bodů. Nahrávku velebí i česká média. Například musicserver.cz desku nazval "sbírkou inteligentního popu, který nezná hranic a zní svěže a mladě".
 
 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná