Gnarls Barkley zpět ve studiu. Narodí se další Crazy?

Dvoučlenné těleso Gnarls Barkley, jeden z fenoménu poslední sezóny, zřejmě vyslyší poptávku fanoušků po novém materiálu a sága GB tak neskončí debutem "St. Elsewhere", který si i díky singlům "Crazy" a "Gone Daddy Gone" zakusil platinový status a pojede dále. Dvojka Cee-Lo Green a Brian "Danger Mouse" Burton totiž odstartovala proces psaní a nahrávání pro zatím nepojmenovanou novinku, což se vzhledem k vytíženosti obzvláště prvně jmenovaného může jevit jako nezdravé sezení na několika židlích, protože jsou v plánu jak "Greatest Hits", projekt "Happy Hour", tak i nové věci pod hlavičkou Goodie Mob, nicméně sám Cee-Lo se výzev nebojí.

Pro MTV nedávno řekl: "We’ve started to throw some ideas around, and we’ve started on some rough demo stuff...it’s still a little ways away. But we want to make the record sooner rather than later — just go in there and continue what we’re doing. It wasn’t that initially. We thought it was cool, and we don’t think that we’re the only cool people out there, so we thought other cool people would get into it. But now, with what it’s become, it’s like, I’d like to see what we could do if we really, really focused. There are a lot of people who want another Gnarls Barkley album, and so do we. But we're going to do it the same way we did before — we're going to do it at our pace and see what happens. But when we get into the groove with things, we do the songs in bunches. And so we know that all we need to do is go back and start working. And if we love what's coming out, then we'll do another record; if we don't love it the way we loved this one, well, then we won't do it."

Ani marylandský rodák Danger Mouse, jenž se před časem podílel i na desce "Pieces Of The People We Love" od The Rapture, ovšem nepatří mezi ty, kteří by neměli do čeho píchnout. "I'm always working on a lot of things at the same time, and Cee-Lo is too. That's the way we always have been. So nothing's ever been put on hold. We worked on this record for three years, and nothing I did — Gorillaz, nothing — stopped it. And we thought it took a long time, but it ended up coming out at the right time. And hopefully that's what will happen with the second one." Zatím žádna data, ale vzhledem k tomu, že je prvotina opatřena letopočtem letošním, rozhodně nejde čekat nic brzkého.

Zdroj: HHDX

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná