Ghostface překypuje aktivitou

Dvojice Ghostface a Trife Da God, jehož můžete znát z početného uskupení Theodore Unit, vypouští ve druhé dekádě měsíce října společné album s názvem "718: Stapleton To Somalia". Jeden z největších stylerů z Wu-Tang Clanu se s pětadvacetiletým emceem zná už léta, jelikož jde v podstatě o sousedy. Podle Trifeových slov ("He saw some potential in me but I was little too young at the time. So, he was like, Yo, when I get right and sh!t starts popping off, I am going to come back and scoop you up. And he stayed true to his word. That's why I love him for that.") navíc o společném projektu přemýšleli už dříve, nicméně tenkrát vše údajně zhatilo jeho mládí a nezkušenost. Jen doplním, že na desce, pod jejíž produkcí je z velké části podepsán Nottz, bude hostovačka i s Kool G Rapem a je zajímavé, že i když se jedná o společný materiál obou zmíněných, větší prostor dostane právě mladý lyrik.

 

LP "Stapleton To Somalia" od Ghostface a jeho "žáka" Trife Da God tedy očekávejte již 18. října letošního roku. Jelikož je ovšem Ghostface rapper velmi plodný, dotyčné kolaborační album vycházející na Koch Entertainment samozřejmě nebude v tomto roce jeho posledním. Důkazem budiž nedávno dokončené album s podzemní personou jménem MF Doom, či - v závěrečné fázi úprav nacházející se - jeho nová a pod hlavičkou Def Jamu druhá sólo vlaštovka, u které zatím ovšem nebyl stanoven předběžný "release date".

 

Zdroj: sohh.com

 

 

Novinka z 18. 6.2005 (Bobby)
Ghostfaceova nová deska letos!

Čerstvý pětatřicátník Ghostface, jehož poslední zastávkami na scéně byly počiny "The Pretty Toney Album" a "718", který nahrál se svou početnou sebrankou Theodore Unit, v současnosti pracuje na svém pátém a celkem očekáváném sóle. I když mi zatím není znám plánovaný název, předběžně se počítá s tím, že by se album mohlo urodit již v září tohoto roku, ovšem nevylučují se změny, takže uvidíme.

Staten islandský velvyslanec prý doposud nahrál 18 tracků a mezi producenty, kteří ho svými beaty podpořili, nechybí například MF Doom, Pete Rock, Louis Parker, Wisemen a Nottz. Co se týče Bobbyho Digitala, s jeho účastí se samozřejmě počítá jakbysmet, jen má údajně přijít na řadu až v pozdějších etapách příprav.Určitě se počítá s jedním společným trackem celého Wu-Tang Clanu včetně acapelly Ol' Dirty Bastarda a určitě zajímavým tahem bude přispění Ghostfaceova syna, jehož nickname je Sun God.

Jinak je Ironman podle svých slov u Def Jamu šťastný a spolupráci s Jay-Zím, jenž je současným prezidentem Island Def Jam Group, popisuje jako nesmírně inspirující a velmi si jejich profesní vztah pochvaluje. Dokonce prozradil, že už se u Koch Records chystá druhé pokračování kompilace "718", jež by se měla "dostat ke slovu" v závěru roku.


Novinka z 23.10.2004 (Os10)
Členové Theodore Unit sólově
Ano, jak již napovídá sám titulek, všech šest zbylých členů Ghostfaceovy smečky Theodore Unit (jež už má nějaký ten pátek venku své debutové LP "718", a která se nedávno vrátila ze svého Evropského turné) se chce pokusit prorazit se svými sólovými počiny. Jak Cappadonna (toho už to bude dlouhohrajka čtvrtá, když pomineme jeho výběr hitů z roku 2001), tak i Shawn Wiggs, Du-Lilv, Solomon Childs, Trife a Kryme Life tedy v současnosti pracují na svých deskách, které by se měly bez výjimky urodit již v roce 2005...


Novinka z 29. 9. 2004 (Os10)
Ghostface vydá knihu
Po Bobby Digitalovi se na literární pole vrhne i Ghostface Killah, jenž do světa co nevidět vypustí knihu s názvem "Iron Man: True Reflections From The Soul Of The Wu-Tang Clan". Ghostface ji napsal společně s Elliottem Wilsonem a mimo faktů, že bude mít 304 stránek a vyjde již v říjnu u HarperCollins Publishers, sem toho o ní více nezjistil.

Ironman se také jako host nechá slyšet na novém albu alternativní skupiny The Gorrilaz. Datum vydání zatím není známo, ale kromě něj by se měli na desce objevit také Common a Flava Flav na majku a 9th Wonder Jay Dilla na beatu.


Novinka ze 30. 8. 2004 (KWÉ)
Ghostface Killah 3. října v Roxy potvrzen
Dnes mi přišlo z pražského klubu Roxy oficiální potvrzení koncertu Ghosface Killah, o kterém jsem tu informoval v polovině tohoto měsíce. Ghostface přicestuje společně se svou skupinou Theodor Unit. Ghostface letos vydal další solovou desku s názvem "The Pretty Toney", na níž se objevuje i řada hostů jako například Missy Elliot, Styles P. nebo Jadakiss. Právě tohle album nyní představuje na svém turné. Já jen doufám, že na koncertě vzpomene i na starší pecky. Tak co, dáváte rap?


NOVINKA z 19.8.2004 - Ghostface Killah začátkem října v Praze! (KWÉ)
V pražském legendárním klubu Roxy si po koncertu Arrested Development hodili s rapem pauzu, nicméně nyní přichází nová zpráva a tou je příjezd dalšího člena Wu Tang Clanu . Prahu 3. října navštíví Ghostface Killah. Čekejte od nás další informace již brzy...


NOVINKA z 23.7.2004 (os10)
Album od Theodore Unit již brzy
"Guerrilla Hood", "Smith Brothers", "Paychecks" a "The Drummer" (feat. Method Man, Street Life), toť názvy čtyř pecek od Ghostface, které se měly podle původních předpokladů objevit již na jeho posledním albu "The Pretty Toney". Z jistých důvodů se tak nakonec nestalo, nicméně původně hodně zklamaní fandové (prý jich na Def Jam, s dotazy co se stalo, volaly desetitisíce!) už truchlit nemusí, jelikož se zmíněné skladby objeví na očekáváné desce "718" od Ghostfaceovy sedmičlenné skupiny Theodore Unit (jména členů můžete zkontrolovat ve starší novince o nějaký ten řádek níže).

Podle nekorunovaného šéfika skupiny Ironmana se prý máme těšit na návrat ke slavnější éře, kterou reprezentoval počin "Supreme Clientele". Jinak Tony slibuje i old schoolovější beaty a lyrické techniky podobné těm, jakými se v 80. letech minulého století prezentovali velikáni typu Big Daddy Kane, či The Force Mc´s. No tak se necháme překvapit. Jen dodám, že plánované datum vydání se o týden posunuje a album "718" vylézá 10. srpna 2004.

Tracklist :

1. Guerilla Hood f/Ghostface (Produced by Cilvaringz)
2. Punch In Punch Out f/Trife (Produced by Anthony Acid)
3. ‘88 Freestyle f/Ghostface & Trife
4. The Drummer f/Ghostface, Method Man, Streetlife & Trife (Produced by Self)
5. GATZ f/Shawn Wigs, Ghostface & Solomon Childs (Produced by Anthony Acid)
6. Who Are We? f/Bonecrusher, Ghostface & Trife (Produced by Dirty Dean)
7. Smith Brothers f/Ghostface & Trife (Produced by Smith Bros)
8. Mama Can U Hear Me f/Solomon Childs (Produced by Nexus)
9. Paychecks f/Ghostface & Trife (Produced by D Prosper/ Co-Produced by K-Def)
10. Wicked With Lead f/Ghostface & Trife (Produced by K-Def)
11. Daily Routine f/Shawn Wigs (Produced by Emile)
12. Right Back f/Trife & Kryme Life
13. Pass The Mic f/Theodore Unit (Produced by K-Def.)
14. Work f/Solomon Childs (Produced by Skillspinc)
15. It’s The Unit f/Shawn Wigs, Cappadonna, Kline & Ghostface (Produced by Emile)
16. Be My Girl f/Solomon Childs (Produced by Milestone)

P.S. : Ghostface (Killah) právě startuje svou letní šňůru na podporu "The Pretty Toney" po USA, takže kdybyste se náhodou v následujících dnech a týdnech potulovali kolem následujících míst, určitě se na něj zajděte podívat:)

7/23/04 Cincinnati, OH- Riverbend
7/24/04 Columbus, OH- Germain
7/28/04 Detroit, MI- Piano Knob
7/27/04 Buffalo, NY- Darien Lake
7/29/04 Boston, MA- Tweeter Center
7/30/04 Holmdel, NJ- PNC Bank Arts Center
7/31/04 Hartford, CT- Meadows Music Theatre
8/02/04 Wantagh, NY- Jones Beach
8/03/04 Camden, NJ-(Philly) Tweeter Waterfront
8/05/04 Cleveland, OH-Blossom
8/06/04 Indianapolis, IN- Verizon Wireless Amphitheatre
8/07/04 Chicago, IL-Tweeter Center
8/09/04 Pittsburgh, PA-Post Gazzette Pavillion
8/10/04 Washington, DC-Nissan Pavillion
8/11/04 Virginia Beach, VA-Verizon Wireless Amphitheatre
8/13/04 Atlanta, GA-Hi Fi Boys Amphitheatre
8/14/04 Charlotte, NC-Verizon Wireless Amphitheatre
8/17/04 West Palm Beach, FL-Sound Advice Amphitheatre
8/18/04 Tampa, FL-Tampa Bay Amphitheatre
8/20/04 Dallas, TX-Smirnoff Music Center
8/21/04 San Antonio, TX-Verizon Wireless Amphitheatre
8/22/04 Houston, TX-Cynthia Woods Mitchell Pavillion
8/24/04 Kansas City, MO-Verizon Wireless Amphitheatre
8/25/04 St. Louis, MO-URB Bank Pavillion
8/27/04 Alpine Valley, WI-Alpine Valley
8/28/04 Somerset, WI-Flout Ride Park
8/30/04 Denver, CO-Fiddler's Green
8/31/04 Albaquerque, NM-Journal Pavilliona
9/01/04 Phoenix, AZ-Cricket Pavillion
9/03/04 Chula Vista, CA-Coors Amphitheatre
9/04/04 San Bernadino, CA-Hyundai Pavillion
9/05/04 San Francisco, CA-Shoreline Amphitheatre


Novinka z 4. 7. 2004 (Os10)
Ghostface má novou skupinu
I přesto, že je jeho aktuální album "The Pretty Toney" stále ještě poměrně čerstvá záležitost, Ghostface nelení a už myslí na projekty další. Když pomineme jeho plány na rozjetí vlastní oděvní linky nazvané G-Dini Clothing, jedná se především o jím sestavenou novou skupinu nazvanou Theodore Unit, s níž plánuje ještě během letošního léta vydání dlouhohrajícího alba.

To má nést jednoduchý název "718" podle New Yorské telefonní předvolby a vyjít již 3. srpna u Sure Shot Recordings. Kromě samotného Ironmana ještě Theodore Unit tvoří Cappadonna, Kryme Life, Wigs, Du-Lilz, Trife Da God a Solomon Childs, což do počtu členů taky zrovna není, podobně jako u jeho domácí Staten Islandské bandy, malé číslo. Co se týče hostovaček, můžeme se například těšit na Method Mana s Raekwonem, kteří, podobně jako Tony Starks, nedávno vypustili svá sólová alba.


Novinka z 12. 4. 2004 (marq)
Ghostface - Pretty Toney SAMPLER
Desetiminutový sampler ( "konferenciér" DJ Kay Slay) z nové desky "Pretty Toney." Retail verze vychází 20. dubna na labelu Starks Enterprises/ Def Jam, tracklist alba plus doplňující info viz níže.


Ghostface - Pretty Toney SAMPLER (Hosted by DJ Kayslay)

Ghostface - Pretty Toney
01. Intro
02. Biscuits (Feat. Trife)
03. Kunta Fly Shit
04. Beat The Clock
05. Metal Lungies (Feat. Sheek Louch & Styles P)
06. Bathtub (Skit)
07. Save Me Dear
08. It's Over
09. Keisha's House (Skit)
10. Tush (Feat. Missy Elliott)
11. Last Night (Skit)
12. Holla
13. Ghostface
14. Be This Way
15. The Letter (Skit)
16. Tooken Back (Feat. Jackie-O)
17. Run (Feat. Jadakiss)
18. Love (Feat. Musiq & K. Fox)

NOVINKA z 8.2.2004 (os10)
Ghostface znovu dobročinně činný
Ghostface Killah, člen legendární netopýří party ze Staten Island, který mimochodem v nejbližší době vydává své další album, se opět snaží věnovat charitativní činnosti. Nedlouho poté, co tento rapper rozdával v New Yorku spací pytle bezdomovcům, pomýšlí na otevření školy v Africe, a proto založil společnost, která by měla ve blíže nespecifikovaném africkém městě postavit školu pro děti z chudých rodin, kterých je, jak známo, až až. K této myšlence přišel Ghostface při návštěvě Afriky, kdy viděl na vlastní oči tamní problémy, jenž ho, jak sám říká, inspirovaly udělat něco prospěšného a pozitivního.

Z kapánek jiného soudku přichází zpráva, jež hovoří o tom, že Ghostface Killah se bude podílet na připravovaném filmu "Raccoons", ve kterém se bude příběh a vůbec vše točit kolem Italského vraha a jeho strastí. Jen pro úplnost doplním, že režii si vezme na starost Rick Morgan, jež mimo jiné pracoval na Jiggově rozlučkové šou v Madison Square Garden, která se konala v listopadu loňského roku.


NOVINKA z 25.12.2003 (os10)
Ghostface se věnoval charitě a poodkryl hudební plány
Známý to netopýrovec Ghostface Killah je už nějakej ten pátek jedním ze tří vlastníků oděvní firmy Troop, která se na sklonku letošní sezóny rozhodla udělat dobrý skutek a new yorským bezdomovcům, krom tradičního oblečení a nějakých těch autogramů, rozdala na tisíc spacích pytlů. Ghostface se záhy nechal slyšet, že to může vypadat jako zvláštní gesto a že to v žádném případě není řešení, nicméně jestliže nic jiného, je to alespoň začátek. Celá akce proběhla v Bowery na Manhattanu, kde se právě jedno bezdomovské centrum nachází.

Při této příležitosti se Ironman vyjádřil ke své další připravované desce, jež má nést název "The Pretty Toney" a spatřit světlo světa někdy v únoru následujícího roku u Def Jam Records. Prozradil, že se mezi několika hosty krom již tradičního Raekwona objeví i Ol´ Dirty Bastard nebo třeba Jadakiss a album se prý bude snažit navázet na úspěšný kousek "Supreme Clientele", jenž vylezl v roce 2000 a byl jeho druhou sólovou vlaštovkou. Aby toho nebylo málo, nakousl i téma okolo další budoucnosti celého Wu-Tang Clanu a fandy navnadil datem 2004, kdy prý, pokud tedy půjde vše podle plánu (texty jsou prý již hotové), vypustí desku s pořadovým číslem pět.

Zdroj : wutangcorp.com

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná