Ghostface Killah splní Jay-Zího přání

Když se letos na jaře vrátil Ghostface Killah s deskou "Fishscale", jíž svým umem podpořili i producenti jako Pete Rock, J. Dilla, Just Blaze či MF Doom, a která sklidila vesměs výtečné ohlasy, jeden by rozhodně neřekl, že se s jeho jménem setkáme do konce kalendářního období ještě jednou. Nic na tom nezměnilo ani přibližně měsíc staré Jay-Zího prohlášení, jenž údajně měl jednoho z leaderů Wu-Tang Clanu přesvědčit, aby pro Def Jam nahrál do konce roku další album. Znáte ty věčné problémy s termíny - nevěřil jsem.

Stále fungujícími singly "Be Easy" a "Back Like That" ověnčený Tony Starks, který si v onom březnu řekl dost hlasitě o křeslo pro krále New York City, nicméně Jiggovo přání opravdu splní. Pokračování "Fishscale" ponese prozaický název "More Fish" a na prodejních pultech se zjeví 19. prosince jakožto poslední letošní výstřel nebývale jedoucí stáje Def Jam Recordings. Po tracku "Ghost Is Back" je na spadnutí novinkový singl "Good", který prý zastihl Ironmana, jehož vlastní "panenka" by měla být touto dobou již k dispozici na zámořském trhu, opět ve formě, takže uvidíme. Na desce by se měla v hojném počtu objevit i Ghostova srdeční záležitost Theodore Unit a pochopitelně v tracklistu nebude absentovat ani jeho náctiletý syn Sun God.

Mimochodem, Ghostfaceova kolaborace s MF Doomem (GhostDoom) s názvem "Swift & Changeable" je stále rozpracovaná. Počítá se s ní na únor 2007 a mělo by se tak stát pod taktovkou Lex Records/Nature Sounds. Pilotní singl "Angels" již přitom vyšel na kompilaci posledně jmenovaného labelu před několika měsíci.

Zdroj: WTCorp

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná