Ghostface Killah si pochvaluje znovu shledání clanu

Před pár dny zavítal do Funkmaster Flexova pořadu na rádiu Hot97 Ghostface Killah a stručně pohovořil i o nadcházejícím Wu-Tang albu "8 Diagrams", o jehož přesném termínu vydání se ale ještě rozhodne.

Z úst nejaktivnějšího člena party, který si letošní rok zpestřil jak účástí v remixu "Irreplaceable" od Beyoncé, tak přítomností na Cilvaringzově desce "I", mimo jiné zaznělo: "Zrovna včera v noci jsme se do toho ve studiu opřeli. Příští týden se chystáme na tři týdny do Evropy, z níž se vrátíme  akorát na fesťák Rock The Bells s Rage Against The Machine, Nasem a Public Enemy. Mít kolem sebe znovu všechny bratry a pracovat na společné věci je dobrý pocit."

Tony Starks, jenž byl včera spolu s Dresem z Black Sheep, Seanem Pricem a Large Professorem ústřední postavou Brooklyn Hip Hop Festivalu, také prozradil, že jeho další sólo (nedávno jsem někde dokonce četl něco o double CD, ale zřejmě jde o fámu) dorazí po skupinovém albu. "Už je to skoro dokončené", dodal.

To vše i přesto, že jsme od něj za posledních patnáct měsíců dostali "Fishscale", "More Fish" i "Hidden Darts: Special Edition". Jak to ovšem vypadá s jeho dva roky avizovaným kolabem s MF Doomem ("Swift & Changeable") netuším..


FunkmasterFlex.com Live w/ Ghostface 6/20/07 (video)


MySpace


Zdroj: SOHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná