Ghostface hovoří o budoucnosti Wu-Tang Clanu

Wu-Tang Clan může znovu nahrávat společně pod jednou střechou..pakliže si tedy jeho členové vyřeší své osobní rozdíly. Toť citace jednoho z nejaktivnějších členů a největších stylerů clanu v jedné osobě Pretty Toneyho. Když dojde na skupinové "sessions" co se nahrávání týče, někteří členové členové staten islandské party podle něj nejsou dostatečně produktivní. "Certain members is comfortable, and certain members is not comfortable with the group dynamic".

Každý ví, skupina jako celek nevydala nový materiál již takřka pět let a všech devět zakládajících členů od té doby pracovalo jen a pouze na svých postranních sólo projektech. Ghostface, který v počátcích kariéry vystupoval s bílou maskou, jíž byl ovšem nucen vzhledem ke srozumitelnosti sundat, prohlásil, že o "reuninonu" se obzvláště po Ol´ Dirty Bastardově smrti z listopadu ´04 hovořilo velmi nahlas, nicméně i když to tehdy ještě ovoce nepřineslo, dveře jsou otevřené i nadále. "If we can really come together and ... put aside all the differences that we had, then we could make a Wu-Tang album. We gotta square up a lot."

Když se před několika dny kvůli stejné věci sešli i Method Man s Bobby Steelsem a vzhledem k tomu, že letos nedošlo k ani jednomu sólovému propadáku (spíše naopak), který se nedá očekávat ani od The Chefa, klidně bych se nebál pro termín návratu použít i letopočet 2007...

Mimochodem, když už jsem zmínil jeden z pilířů základní sestavy WTC, k jeho osobě je třeba říci, že "Only Built 4 Cuban Linx II" nevyjde u Wu Music Group, jak bylo původně anoncováno, nýbrž na Aftermath Entertainment.

Zdroj: Sixshot

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná