Když si berete do huby koho nemáte, můžete narazit. Action Bronson to již pochopil

V minulosti byly beefy mezi hvězdami rapového nebe na denním pořádku. Avšak jak se rap dostává víc a víc na výsluní mainstreamu, konflikty pohasínají a ustupují ziskům a kalkulu. Když se však chcete vyjadřovat na adresu jedné z legend kultur, která vás momentálně živí, měli by jste být připraveni nést odpověď i následky vašeho konání. V případě vztahu mezi Ghostface Killah a Action Bronsonem se zdá, že někdo mluvil dřív, něž myslel.

Vystavět kariéru z ničeho je jedna z věcí, kterou Wu-Tangu nemůže upřít ani nejzarytější hejter a pomlouvač. Z ulic New Yorkského ghetta až na pódia míst jako show Arsenio Halla. Osobní kariéry členů však nabrali každá jiný směr a rozměr. Ironmanem počínaje, pokračujíc Supreme Clientele až po dnešní 36 Seasons nebo nejaktuálnější Twelve reasons to die II, Ghostface Killah je mistr ve svém oboru. Typicky líná, ležérní flow a ubrečený hlas, který ve spojení s neuvěřitelným textařským nadáním dokáže vyvolat celou řádku emocií.

Když vás však celý svět začne srovnávat s jiným, mladším kolegou, který zní tak nějak podobně jako vy, určitě není lehké to ustát. GFK několik měsíců zpátky v interview pro youtubera Vlada a jeho VladTV říká, že se sám spletl, když poprvé Bronsona slyšel. Avšak žádnou nenávist z jeho strany cítit nebylo, dokonce říká, že s AB jejich podobnost probírali a němel s ním problém.

Vyhrocení situace však přišlo rychleji, než by kdo čekal, když se Action Bronson nechal v národní televizi ESPN v slyšet, že je  rád, že jej s GFK srovnávají, jedním dechem však dodává, že člen Wu-Tangu již nerapuje nic, co by se současné Bronsonově formě podobalo. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat.

Šestiminutová sprcha od legendy nenecháva na Bronsonovi suchou nitku. Zachází až k vyhrůžkám smrtí a zmiňuje, že jeho vliv není jen v New Yorku, ale napříč USA a že rád pošle někoho, kdo nechá Bronsona zmizet, jestli si jej znovu veme do držky. Dokonce tvrdí, že spolu v den vydání rozhovoru pro ESPN spolu mluvili. Výsledkem této konverzace byli vzkazy na Bronsnově Twitter stránce, kde se omlouval. Následně však byli tyto přízpěvky smazány.

Tvrdý diktát vzbuzuje od momentu zveřejnění smíšené emoce a pochopitelně dělí fans na dva tábory. Jestli byla reakce jen náhlým výkyvem emocií a nebo ne, ukáže asi až reakce GFK na poslední tweet od Bronsona:

Update: GFK se vyjádřil k omluvě.

Během večera 22. července se Revolt TV stihli zeptat Ghosta na reakci. Jeho dvě slova mluví za vše:

Samozřejmě, připájí se i třetí strana, kterou je Azalea Banks, která měla s Bam Bamem problémy již před časem a jejich beef spíše utichnul, než byl ukončen. Necháva se slyšet, že by Bronsona ráda pobodala a na svém Twittru vypouští jeden hysterický status za druhým, ostatně, shlédněte sami:

To, kam směruje tato situace si momentálně nedovolí odhadnout ani Manhattanští burzovní makléři. Bam bam rozhodně dostává víc, než čekal a plánoval.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná