G-Unit bohatší o nadějného producenta. Našel 50 Cent nového oblíbence?

Když se řekne Seattle, ještě před pár lety by se mi nejspíš vybavil bývalý hráč místních Supersonics Shawn Kemp, leč dnes už to je především jméno zodpovědné za bombu "Rock Ko.Kane Flow", jíž zplodil pro potřeby MF Dooma a De La Soul, na jejichž desce "The Grind Date" z roku 2004 je ostatně ke slyšení.

Chlápek, jehož vidíte na přiložené fotografi vedle DJ Khalila z Muggsova kempu Angeles Records, a který si první produkční zkušenosti připisoval po boku Vitamina D, ještě ve stejném roce zaujal Planet Asiu, E-40 či wrestlingového bojovníka Johna Cenu, kteří mu dali příležitost na svých počinech.

V současné době už je ale Jake One, jenž měl prsty i v loňském počinu "The Healing" od texaského závanu svěžího vzduchu Strange Fruit Project, opět o schůdek výše, neboť se může pyšnit pohádkovým kontraktem s Fiddyho G-Unit Records. Nebyl to však žádný skok ani pád z čistého nebe, nýbrž přirozená cesta, jež započala už na 50 Centově soundtracku "Get Rich Or Die Trying" a přes Eminemův aktuální výstřel "The Re-Up" poté pokračovala i "obeatováním" čerstvé záležitosti "Be Easy" pro Hot Roda.

Kromě prosperující stanice G-Unit, u níž samozřejmě nezapomene podpořit ani Young Buckovo lehce odložené LP "Buck The World", ale samozřejmě neostraní ani své odběratele a zákazníky z dob minulých, což např. dokazuje práce na novém materiálu Casuala. V průběhu letošního roku by pak mělo dojít na jeho sólovou kompilaci, jíž ale ještě hodlá zaskórovat na momentálně mírně stagnujícím Rhymesayers Entertainment.

Jake One na MySpace

Zdroj: Rap4Fame

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná