Freeway finišuje s novým albem pod dohledem titánů

Mít  za výkonné producenty desky Jiggu s Fiddym, prezidenty Def Jamu a G-Unit, to se asi jen tak nějakému "zpěvnému ptactvu" z ulice hned jen tak nepoštěstí. Mezi ty, kteří se oním faktem mohou chlubit, patří filadelfský rodák, který do hry vstoupil v roce 2003 solidním albem "Philadelphia Freeway" (na hit "What We Do" si jistě vzpomenete i nyní), nicméně o rok později už jeho pokračování "Welcome To The Hood" tak pozitivní reakce nezaznamenalo. Příslušník stáje Roc-A-Fella, jehož první vyznamnější hostovačka přišla na Jiggově desce "Dynasty Roc La Familia", momentálně dokončuje (rapperův manažer Ryan Press se pro AllHipHop.com nechal slyšet, že "Freeway is like 85 percent done") svůj novinkový počin pojmenovaný "Free At Last", které by si mělo proklestit cestu na povrch zemský již 25. července tohoto roku.

 

Místa hostů obsadili jezdci stájí G-Unit a Rock-A-Fella, jmenovitě 50 Cent, Young Buck, Jay-Z, Scarface, State Property a další, s tím, že by se zde měl objevit i od severu k jihu respektovaný Kanye West, jenž také bude stát i za produkcí, na které se vedle něj představí i esta jako Just Blaze, Chad West, Scott Storch, Dangerou LLC, či Needlz. Je možné, že nektěří už jsou ke slyšení na předznamenávajícím Freewayově mixtapu s DJ Whoo Kidem, jenž je v oběhu teprve pár dnů.

 

Kromě nové desky je jedna z mnoha částí mozaiky kolektivu State Property a stejného města okupující sebranky Ice City také zaneprázdněn prací na společném mixtapu "The Gangsta Grillz" se známým atlantským deejayem Drama, který by se měl dostat ven někdy v průběhu příštího měsíce. Jeho oficiální stránky můžete zkontrolovat na adrese http://freewayatlast.com, kde jsou k mání také ukázky několika tracků.

 

Zdroj: HHGalaxy

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná