Foxy Brown je pod smlouvou. Dočkáme se ještě letos?

Zatímco Beanie Sigel neuváženě a hlavně hloupě kritizuje to, jak se oblékají Kanye West a Pharrell Williams a dost možná by se měl rovzpomenout, že nejzářivější track na jeho nejlepším albu produkoval právě prvně jmenovaný (nelámej si Beanie větev, na které sedíš), ani Foxy Brown, má kontroverzní oblíbenkyně, v poslední době nejednala zrovna košér, za což ji také média právem vyhubovala.

Jak říká Drvivá Menšina v tracku "Viac je niekedy menej", všechno zlé je ale k něčemu dobré. Black Hand Entertainment totiž podepsali s multi-platinovou female emcee z Brooklynu nahrávací kontrakt pro její čtvrté major album "Black Roses", které se několikrát odkládalo jak díky problémům s firmou, tak kvůli její částečné indispozici způsobené ztrátou sluchu. K postavě Chaze Williamse, hlavy Black Hand, se vyjádřila, že potřebovala najít někoho, kdo by jí ´konečně rozuměl´ a prošel si těžkými časy jako ona.

Komplimenty poté nešetřil ani on, člověk, který ji desku vydává. "I think Foxy is an incredible talent and one of the fiercest female MC’s of all time. Her skills and work ethic are undeniable and she has a determination to succeed that I respect. Her focus is keen, and her music speaks for itself. With the return of her hearing, I think she will have the greatest comeback story since Mimi”.

Jako předehra by se měl dostavit nyní moderní formát ´street alba´ a v plánech se prý počítá i s tour, na níž se fans budou moci ujistit, že je ono kousavé něžné pohlaví z LLova "I Shot Ya Remix" definitivně zpátky.

Zdroj: HHNLive

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná