Fóbii překonavší Fat Joe vyšle svou novinku nezávislou cestou

Nejdůležitější část mozaiky současných Terror Squad zahajuje právě dnes svou evropskou koncertní tour, na níž ho jako předskokan doprovodí Ron Artest ze Sacramenta Kings a jejímž ústředním záměrem má být podpora jeho nastávající (v pořadí již 7. řadové) desky "Me, Myself & I".

Za necelé dva týdny šestatřicetiletý Fat Joe překonal svůj dlouhodobýstrach z létaní, jenž mu během jeho dlouhé kariéry nedovolil opustit Spojené státy a svou jedenáctidenní výpravu dnes startatuje v portugalském Lisabonu, aby ji 8. srpna ukončil v Norsku. Svou fóbií z letadel začal odbourávat v roce 2004, kdy si pro přelety na menší vzdálenosti najímal soukromé letouny a nyní je dle svých slov šťastný, že může cestovat spolu s ostatními pasažéry běžnými linkami leteckých společností. "This tour has been something I've wanted to do for years. I'm so glad I've found peace with flying and am able to finally hit the overseas market. This will definitely be the first of many European trips for me. I'm excited to finally see all my fans overseas that have supported my hip-hop career over the past 14 years."

Co se týče ohlašovaného LP, Bronxský rodák s portorickými kořeny, jenž je znám i pro svou writerskou minulost, chce svou novinku "Me, Myself & I" vypustit na světlo Boží nezávisle (jen se tak potvrzují předešlé spekulace, že Joe opustil major Atlantic Records) na podzim tohoto roku a fanouškovská obec si jistě přeje, aby bylo překonáno loňské "All Or Nothing", které se i přes svůj potenciál příliš neuchytilo. Jako hosté by se na ní měli představit například The Game či Lil´ Wayne, s tím, že produkce bude svěřena do rukou jmen jako Scott Storch, The Runners, LV, DJ Khaled a Streetruner.

Joey Crack, jehož beef s Cuban Linkem a 50 Centem podle všeho stále trvá, se na adresu alba nechal slyšet: "This album is really my most up close & personal you've ever heard. I'm showing all sides and letting fans really get to know who I truly am. Lyrically I'm showing my vulnerable and gangster sides. One of the most personal songs on the album is 'Maria' which I dedicated to my mother. I was able to open up and talk about very personal events in my life that I haven't been able to put into my rhymes before."  První singl nese jméno "Clap & Revolve" a v zámoří již touhle dobou pravděpodobně poletuje éterem.

Evropská tour:
July 28: Lisbon, Portugal. Torre de Moncorvo Carvisaic Festival
July 29: Gollhofen, Germany, Diva Palace
July 30: Paris, France, Elysee Montmartre
July 31: Zurich, Switzerland, Volkshaus
August 1: Amsterdam, Netherlands, Paradiso
August 3: Munich, Germany, Crowns Club
August 4: Braunschweig, Germany, Jolly Joker
August 5: Chemnitz, Germany, Splash Festival
August 6: Lausanne, Switzerland, Cult Club
August 7: Copenhagen, Denmark, Vega
August 8: Oslo, Norway, Rockefeller Venue

Zdroj: SOHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná