Flavor Flav v další komediální roli

V dubnu uběhne 20 let od doby, kdy Public Enemy vydali album "It Takes a Nation of Millions to Hold Us Back", které je považováno za jedno z nejvlivnějších alb hiphopových dějin. Není třeba připomínat, že jedním z nejdůležitějších členů skupiny je nepřehlédnutelný hype man a komik Flavor Flav (William Jonathan Drayton Jr.). Ten se v průběhu jara připomene i prostřednictvím televizní obrazovky, která se v průběhu času stala jeho druhým domovem.

 

V nadcházejících měsících se Flava totiž objeví v hlavní roli nového sitcomu "Under One Roof". Jeho charakter nese jméno Calvester Hill a jde o bývalého trestance, který se přistěhuje do domu svého bohatého a konzervativního bratra. Dosud poklidný domov spolehlivě obrací vzhůru nohama třeba tím, že si přivede své kamarády z vězení nebo učí synovce gangsta rap. Objednáno je zatím 13 půlhodinových dílů, přičemž producenti seriálu Claude Brooks a Darryl J. Quarles již stáli za takovými projekty jako "The Fresh Prince of Bel Air" nebo "Lyricist Lounge".

 

Že se Flavor Flavovi v televizní branži daří dosvědčuje úspěch jeho vlastní show "Flavor of Love" na VH1. Jedenáctého února by měla odstartovat již třetí řada, přitom závěr předchozí série se stal nejsledovanější nesportovním pořadem roku 2006.

 

 

 

Zdroj: SOHH, Flavor of Love, AllHipHop, HipHopDX

 

Související články:

Ani Flavor Flav z Public Enemy neodolal sólovému pokušení

Flavor Flav konečně se svým sólo albem

Public Enemy jsou i po 20 letech tvrdší než myslíš

PUBLIC ENEMY - Revolverlution (2002, Slam Jamz/Koch)

 

Redakce - Bbarak

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná